2737
2734

انقد حالم بده یه هفتس بلاکم کرده شب تا صب صب تا شب دارم گریه میکنم .واقعا دارم میمیرم :)

میدونم لوسه حرفایی ک بهش زدم ولی توی پیویش که بلاکم کرده براش فرستادم با اینکه نمیبینتش ولی داشتم خفه میشدم نمیدونستم چیکار کنم :)الان میزارم 

بگو من براش بفرستم از سمت تو بعدشم دیلیت اکانت میزنم🙌

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پروف بو میذارم و براش میفرستم و بهت اسکرین میدم اگر دوست داری

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2728
بگو من براش بفرستم از سمت تو بعدشم دیلیت اکانت میزنم🙌

مرسی ولی نمیخوام دیگ خودمو کوچیک کنم اخه خیلی حرفای بدی بهم زد:)قبلا انقد پای تلفن براش گریه میکردم که نره الان دیگ نمیتونم تحمل کنم خودمو براش کوچیک کنم:)

مرسی ولی نمیخوام دیگ خودمو کوچیک کنم اخه خیلی حرفای بدی بهم زد:)قبلا انقد پای تلفن براش گریه میکردم ...

باشه عزیزم❤️🍭

2738
باشه عزیزم❤️🍭

میتونی این کارو برا من انجام بدی؟

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

براش نوشتی با اینکه سعی کردم کسی جات نگرفت 

چقدر تو فعالی در عرض۱هفته خواستی کس دیگه رو جایگزین کنی

ولی روی عزت نفس وارزشمندیت بیشتر کار کن

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2706