2737
2734
عنوان

مهمان های عمم

| مشاهده متن کامل بحث + 48 بازدید | 37 پست
آرینا جان...یه چیز خواهرانه بهت بگم اگر کسی رو برای عروسی راه دور دعوت میکنید حتما باید جا هم بهشون بدید و دیگه حتما فرداش پذیرایی کنید من حتی برا عروسی خودمم همینجوی بود حالا اگه مثل فامیل ما کمک کن باشن که چه بهتر یا نباید دعوت کنید یا اگر دعوت کردید باید دغدغه جا و مکانش هم داشته باشید
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم چه داماد و عروس و دیده باشیم چه ندیده باشیم اقوام درجه یک همه دعوتن داماد و عروس و عمه و عمو و دایی و خاله که حتما
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2728
ارینا جونم من خودم رفتم راه دور مهمون خواهر داماد بودم موقعی که خواست بره ارایشگاه رفتم خونه دخترعموی داماد تا راحت باشه هیچکسم ناراحت نشد ولی خب مسلمه خسته شدن ولی غذا کلا از بیرون بود
بسم الله الرحمن الرحیم
یعنی شما برای عروسی داداشت بچه های عمت دعوت نکردین ? یعنی چی مگه میشه یعنی مامانت زنگ زده به عمت گفته فقط،خودت و شوهرت بیاین بچه هات دعوت نیست برای عروسی پسر داییشون ?
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2740