2737
2739
عنوان

بخش موبایل نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 13727 بازدید | 357 پست
خانم تهرانی سلام من که زبونم مو در اورد بسه که پست گذاشتم در تایپیک رسیدگی به مشکلات . من الان دو هفته است نمی تونم وارد سایت بشم از طریق موبایل در صورتی که قبلا این کار انجام میدادم . نام کاربری رمز عبور میزنم .. در حال ورود به سایت میاد در صورتیکه اصلا وارد سایت نمی شه. من میخوام توی تبادل نظرها شرکت کنم پست بزارم ولی نمی شه . خواهشا اگر مشکلات کاربرا براتون مهمه رسیدگی کنید دیگه ای بابا خسته شدم . مرسی
النازم... من از آن روز که در بند توام آزادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا نسخه موبایل رفته؟؟؟اون بهتر بود واسه ماهاییی که باگوشی میومدیم.تاپیکای جدید رو زیر صفحه میدیدیم. ازطرفی چون حجمش کم بود سرعتشم بالاتر بود.این نسخه قدیمی ادمو دق میده تا باز بشه.من همون نسخه موبایل رو میخوام
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
2740
منم همون نسخه موبایلو میخوام این خیلی بده کلی تبلیغات میاد و سرعت پایینه
من و دنیا نقاشی می کنیم!!!! من با مدادهای رنگی و دنیا با مداد سفید... من روزهای او را رنگارنگ می کنم و او... موهای مرا سپید...