2733
فرانک کدوم دکی رفتی؟؟؟ چه داروهایی برات داده؟؟؟
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۵ و نیم ماهه زایمان زودرس و ختم بارداری
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
الهی عزیزممم کلا داروهای نازایی ختم میشن به کلوموفین و لتروزول و چند تا امپول
فرانک من تو این سالهااا همه این راهها رو رفتممم قرص وامپول و عکس رنکی و ای یو ای لاپارا همه بدون نتیجه
فرانک الان چه داروهایی مصرف کردی؟؟؟ تحت نظر کدوم دکتر هستی؟؟؟
2706