2733
عنوان

دعوا با صاحب خونه

2094 بازدید | 67 پست

دیروز با شوهرم دعوام شد خب دعوا تو همه خونه ای هس زن صاحبخونه اومد گفتم دلم میخاد چهار دیواری اختیاری اجارش میدیم اختیارش داریم 

رفته بود به شوهرش گفته بود شوهرش اومد هرچی از دهنش دراومد به من گفت شوهرم‌ اونجا وایساده فقط در جوابش میگه درس صحبت کن😐 

چقد اخه ادم بیغیرت.وسایلام جمع کردم گفتم تو اگه منو دوس داشتی یه جوابی بهش میدادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حرف شما خیلی بد بوده یعنی چی چهاردیواری اختیاری مگه چون اجاره ش رو میدی باید هرکاری دلت خواست بکنی ؟ اونم نباید میومده بالا اما شاید دعواتون زیاده یا شاید نگران شده اومده بالا .

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻
واقعا خب زشته این حرفت یعنی چی ! به هرحال احترام به آرامش همسایه ها نشون از داشتن فرهنگ و تربیته

موقع دعوا آدم به احترام به آرامش همسایه ها فکر میکنه؟؟؟؟!!!! 

به آرامش خودشم فکر نمیکنه

2706