2733
عنوان

دعوا با صاحب خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 67 پست
عزیزم حرف شما خیلی بد بوده یعنی چی چهاردیواری اختیاری مگه چون اجاره ش رو میدی باید هرکاری دلت خواست ...

جالا اگه شوهرش دعوا را راه انداخته بود و ایشون کتک میخورد و‌جیغ و‌داد میکرد و صاحبخونه میامد بالا بهش میگفت ناجی من😅

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

یعنی چی مد شده هرچی میشه چهار دیواری اختیاری؟وقتی سرو صداتون بقیه‌رو اذییت میکنه این حرف خیلی خیلی بی معنیه

چهار دیواری اختیاری یعنی تو همون چهار دیواری خودت نه اینکه صداتون به گوش بقیه هم برسه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه آقا اصلا حق نداره با زن درگیر بشه موندم چطور اومده دره خونه شما 🤦

اصلا ما بد!😤 مگه قبضش میاد دره خونه ی شما؟؟؟!! 😐.  همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه. ما خانوما تو ایران حقِ حرف زدن میخوایم برا حرف حق زدن. 

حالا دعوای اصلی چی بود که اینم اضافه شد بهش ؟

بعدم عزیزم اجاره میدی بده مردم اسایش ارامش میخوان مشکلتونو ببرید مشاور حل کنه برات اینجور باشه که منم هر کاری دلم میخواد بکنم بگم همینه که هست 

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻

چهاردیواری اختیاری مطلق زمانیه که شما نوک کوه توی غار تنها زندگی کنی

کی گفته اجاره دادن یعنی به رفتارای ناهنجار شما حق اعتراض وجود نداره؟!

همونطور که اگه یکی ساعت دوازده شب صدای موسیقیشو بلند کنه، ناهنجاره و باید باهاش برخورد بشه، زوج همسایه ای هم که بالای سر ادم هی بخوان دعوا کن و کاسه بشقاب تو سر هم بشکونن باید بهشون اعتراض بشه! یعنی چی؟

من فحاشی صاحب خونه رو ابدااااا تایید نمی کنم ولی رفتار شما اصلا قابل دفاع نیست.

فرهنگ اپارتمان نشینی از واجبات زندگی تو اپارتمانه، اگر ندارید این فرهنگو انتظار برخورد مثبت از اطرافیان نداشته باشید

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اخه آدم آدم بیشعور به قول خودتون 

ینی چی ۴ دیواری اختیاری تا زمانی اختیارش با خودته که از حد اون ۴ دیواری رد نشه شاید تو بخوای صبح تا شب با شوهرت بجنگی مردم باید تحمل کنن؟؟؟

حتما شوهرت ترسیده صابخونه جوابتون کنی تو زمستون و این گرونی آلاخون والاخون بشید😶

ترسیده ولی نه واسه آلاخون والاخونی 

ترسیده پلیس بیاد میگه از پلیس میترسم😐

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم مردا چرا از همسایه انقدر میترسن 

ما صاحبخونه هم بودیم تو آپارتمان 

یه خانومی که زن دوم شده بود و همه از سوابق درخشانش خبر داشتن شده بود مدیر ساختمان 

اومد واحدی ۵۰۰گرفت برای آرام بند در...بعد دو هفته ارام بند ها خراب شدن...کون جنس بنجل گرفته بود که هر کدوم شاید ۵۰۰بود...

من رفتم گفتم بهش بقیه پول رو چکار کردی؟؟؟ 

شوهرم ناراحت بود که چرا این حرف رو زدم...

یا ماهی ۲۰۰شارژ میدادیم بعد به جای نیروی خدماتی خودش راه پله رو یه شلنگ میگرفت و تمام...منم گفتم راضی نیستم از کارت تمیز نمیشوری...نیروی خدماتی بگیر که بتونم بهش بگم چکار کنه 

شوهرم ناراحت بود...

الان با این وضعیت ساختمون ها ک انقدر دیوارا نازکه و صداها ب راحتی میره میاد چهار دیواری اختیاری معنی نداره واقعا همسایه ما دعوا میکنن انگار تو اون یکی اتاق ما دارن بحث میکنن ولی ما تاحالا تذکر ندادیم میگیم زن و شوهرن بالاخره🤦🏻‍♀️

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
اخه آدم آدم بیشعور به قول خودتون  ینی چی ۴ دیواری اختیاری تا زمانی اختیارش با خودته که از حد ا ...

ما بعد دوماه ک اومدیم اینجا بار اول بود ک دعوا کردیم 

خودش دوتا بچه صبح تا شب صدای بچه هاش میاد شوهرش گند زده به راه پله . من زورم گرفت ک با وجود سر صدای خودشون یه بار من تذکر ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان با این وضعیت ساختمون ها ک انقدر دیوارا نازکه و صداها ب راحتی میره میاد چهار دیواری اختیاری معنی ...

حرف منم‌اینه اصلا ما نه یکی دیگه .زن شوهری هس ک دعوا نکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706