2733
عنوان

اهدا تخمک

223 بازدید | 35 پست
سلام به همه بانوان محترم

من خانمی ۳۹ ساله هستم 

که دکتر گفتن تخمک هام ضعیفه و نمیتونم بچه دار شم 

گفتن تخمک اهدایی باید بگیرم 

متاسفانه بین واسطه ها خیلی دروغ و دغل زیاد شده 

هزینه ها یی هم که میگیرن خیلی غیر منطقیه 

دنبال یه خانمی میگردم که بتونن به من کمک کنن که از هر لحاظ سالم باشن و پایین ۲۵ سال 

اگه میشه راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم مثل توام عاشق بچم ولی هنوز خدا بهم نداده دوبار سقط داشتم🥺🥺انشالله دوتامون ب زودی مامان ب ...

انشالله 

دکتر به من گفتن راهی جز تخمک اهدایی ندارم 

خیلی سخت با خودم کنار اومدم ولی خب تصمیممو گرفتم بالاخره

انشالله  دکتر به من گفتن راهی جز تخمک اهدایی ندارم  خیلی سخت با خودم کنار اومدم ولی خب ت ...

لطفا اگه کسیو سراغ داشتید که واقعا ذاتا انسان درست و سالمی بودن ممنون میشم به من معرفی کنید دوستان 

فورا تاجیک رو میشناسی؟؟ این دکتره ک میگه اصلاح سبک کنید 

نمیشناسم ولی ۵ ساله همین دکترای معروف الکی  الافم کردن 

اگه پنج سال پیش که ۳۴ سالم بود راههای عجیب غریب بهم نمیدادن و وقتمو تلف نمیکردن همون ۳۴ سالگی تخمک هام وضعیتش اینقدر بد نبود امان از دکترای نابلد 

نمیشناسم ولی ۵ ساله همین دکترای معروف الکی  الافم کردن  اگه پنج سال پیش که ۳۴ سالم بود را ...

این دختره کارش عالیه فقطم میگه اصلاح سبک کنید توی اینستا اسمشو سرچ کنی میاره هر روز هزارتا استوری می‌ذاره از بچه های کسایی ک دکترا بهشون گفته بودن باید تخمک یا اسپرم اهدایی بگیرید...همیشه لایو می‌ذاره رایگان توضیح میده یا میگه ب ادمینام پیام بدید اگر مشکلتون حاد بود براتون پرونده تشکیل میدن تا کمکتون کنن خیلیا ازش نتیجه گرفتن واقعا انسانه

شاید مُردم حواسم نیست🙃
ایشون دکتر هستن ؟ روششون چیه ؟

اره دکتر زنانه...فقط میگه سبک زندگیتو اصلاح کن همیییییین و تمام ...مثل مادربزرگا باید زندگی کنی قند و شکر و مواد صنعتی و مواد تراریخته و کنسروی و هله هوله و چیزایی ک مواد افزودنی دارن اصلااااا نباید بخوری شبا ساعت ۱۲ باید خواب باشی صبح قبل از هشتونیم باید صبحانه بخوری کلا فقط چیزای طبیعی باید بخوری ن صنعتی

شاید مُردم حواسم نیست🙃
2706