2777
2789

افسرده گی داشته باشین و بخوایین برای زندگیتون تنهایی بجنگین چیکارمیکردین کلا از صفر شروع میکردینهم از لحاظ کاری هم روحی و شخصی

پرواز کن آنگونه که میخواهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرکار برو.................هیچ دارویی مثل کار نیست

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

چیزایی ک ازارم میدادم پیدا میکردم

هر گونه رفتار ک حس میکردم باعث ازار و اذیت تغییر میدادم

اهمیت کمتر میدادم

حواشی رو دور میکردم

میرفتم سمت چیزایی ک دوست داشتم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خرید

عاشق شدن

کتاب خوندن

دیدن سریال و انیمیشن

بیرون رفتن با دوستام

مهمونی رفتن و مهمونی گرفتن

باشگاه

ثبت نام توی یه کلاس هنری

«از رها کردن نترس…هیچ‌کس نمی‌تواند چیزی که مال توست را از تو بگیرد؛ و تمام دنیا نمی‌توانند؛ چیزی که مال تو نیست را حفظ کنند..»🌿
چیزایی ک ازارم میدادم پیدا میکردم هر گونه رفتار ک حس میکردم باعث ازار و اذیت تغییر میدادم اهمیت کم ...

عزیزم بنظرت چیزای مثل آدمای سمی تو ازدواج مثل شوهر و... که تغییر نمیشن چی

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
2801