2777
2789
عنوان

چکار کنم خونه مون فروش بره

633 بازدید | 37 پست

دو واحد آپارتمان داریم چهار ساله گذاشتیم بنگاه اصلا مشتری نیست خونه م کوچیکه خیلی اذیت میشم انقدر دعا کردم و نذر کردم نشد که نشد دیگه تصمیم گرفتم دعا نکنم چون خدا نمیخواد 😭😭😭

قیمتشو بیارید پایین تر

همسایه ما واحدشو گذاشت برای فروش، دید فروش نمیره صد تومن اورد پایین تر دو روزه فروخت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمت هر واحد چقدره؟ شاید بالا میگین خب کسی نمیخره

کدوم شهرید؟

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
یکی از دوستان ما این مشکل رو داشت از مفاتیح دعای فروش رو نوشت گذاشت رو کابینتش . یک هفته بعدش خونه ف ...

نمیدونم کدوم دعا رو میگید ولی از گوگل چند بار دعا پیدا کردم نوشتم

اصلا مشتری نمیاد که قیمت بدیم

خب یکم سیبیل بنگاهی رو چرب کنین بگین ما این قیمت میدیم تو هر چی بالاتر فروختی ماله خودت اینقدر زود برات آبش میکنن تجربه دارم دیدم که میگم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2801