2733

چرا آخه تعیین جنسیت من اشتباه شد.کسی تا حالا مثل من بوده.چون بچه سوممه خیلی ناراحتم اصلا نمیتونم باور کنم دختره.منی که زیاد پسر دوست نداشتم الان انگار پسرمو ازم گرفتن.شانزده هفته فکر میکردم بچم پسره.تحمل نگاه اطرافیانو ندارم.حتی سونو سه بعدی هم رفتم ممکنه اشتباه بشه سونوگرافی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا منم به هوای صد در صد رفتم فقط دو تا جنین پسر داشتم که یکیش گرفت اونم دختر شد

چند ماهته ؟؟ خب اگه نمیخوای....

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

عزیزم نا شکری نکن

مید‌ونم چقد برات سخت و هزینه بر بوده ولی شکر کن که سالم هست خیلی ها تو حسرت همون یدونه دخترن❤️

بنظرم اگه شکایت کنی شاید بتونی بخشی از هزینه هاتو پس بگیری

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

اطرافیان میخوان بگن چرا بچه سومیت دختره؟

بس کنید توروخدا بخدا فردا چه دختر چه پسر یه لیوان آب نمیخوان بدن دستت

قبل از اینکه بیام اینجا اصلأ فرق بین دختر و پسر رو نمیدونستم بخدا

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

به خدا نه دختر نه پسر هیچ فرقی نداره چرا این همه ناشکرین...فرقشون چیه اگه سالم نبود خوب بود؟اکه صالح نباشه خوبه؟انسان چرا انقدر ناسپاس آخه فک میکنید از خدا صلاحتون رو بیشتر میدونید؟؟چرا جای خدا تصمیم میگیرید اگه خودش بخواد پسر میده خودش بخواهد دختر میده هر دوش بنده های خودشن

2706