2777
2789
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 375664 بازدید | 49824 پست
سلام دلبرای خودم عروس نازمون @sefid_barfim     روزای فست ترجیح میدم روزه بگیرم راحتتره ...

نوس جان

یعنی اون شش کالری چی میتونه باشه 🤣

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم منظورم همون بود که سایه  جان گفت  سه چهار روزه اومدم این تاپیک و شروع کردم&nbs ...

خوبهههه

میدونی حالا اولشه خودت دستت میاد کیا بخوری

مثلا من روزای فست صبحونه نمیخورم یکم دیرتر میخورم با ناهارم یکی شه مثلا ساعت یازده بعد یه چهار یچی میخورم شامم میخورم

یکی صبحانه مفصل میخوره ناهار یه میوه بعدم شام

باید ببینی خودت چطور راحتتری با کدوم نوع کمتر گرسنت میشه 

برای روزای فست آدامس بدون قند بخر بخور که هب دلت نخواد خوراکی بخوری

آره سخت نگیر اوایل تا 600 700 ببند کالریت رو 

من الان دوماهه رژیمم تازه این هفته تازه 500 بستم

کاهو هم کالری زیادی نداره میتونی بشوری خورد کنی بذاری یجا دم دستت هروقت گرسنت شد بخوری هویجم رنده کن توش فیبر داره دیرتر گرسنت میشه 

در حد خیار یدونه و یه بشقاب کاهو حساب نکنی اشکال ندره

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
نوس جان یعنی اون شش کالری چی میتونه باشه 🤣

کشمش با چای😂😂😂😂

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
خجالتم نده دیه🤭🤭😅 تعداد حرکات رو بردم بالا تایمش بیشتر شد😅 دیروزم جمعه بود کالریم یه خورده بال ...

بهت افتخار کردم خجالت نداره باید جار بزنییییییی

به بههههه یخورده مثلا دویست تا😈

آیییییییییی بگو که برای منم دعا کردی😐

منم جمعه جایی بودم گوشی نگرفتم دستم گزارش ندادم👻

مامانم گفته آدم مهمون میاد خونش یا میره مهمونی گوشی نمیگیره دستش دیگه منم حرف گوش کنممممم

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
در کل گفتم عشقم اخه یه سری از بچه ها چند روزه خبری ازشون نیست یکی از دوستامونم که امروز تگ کردم گفت ...

نه جیگر من هرروز گزارشمو میدم بهت دیروز هم استثنابود تا رسیدن به هدفم هم انشاالله کنارتونم😘😘😘

امیدوارم خوب کاهش داشته باشم وگرنه انرژیم میفته😞

قبلا کالری شماری میکردم قشنگ هفته ای یه کیلو کاهش رو داشتم الان نمیدونم چرا روند کاهشم کم شده

بهت افتخار کردم خجالت نداره باید جار بزنییییییی به بههههه یخورده مثلا دویست تا😈 آیییییییییی بگو ک ...

خودت با زبون خوش اقرار میکنی یا....🔫🌵🌴

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام عزیزم خوش اومدی😊😊😊امضام رو باز کن و تاپیک جامع توضیحات رو کامل بخون و بر اساس وزنت گروهت رو ...

مرسی عزیزم خوندم همه رو ،۱۵کیلو میخوام کم کنم میشه کروه نارنجی دیگه درسته؟

خخخخ بعد فردا وزنم زیاد میشد بین همه باید تقسیم میکردم🤣🤣🤣 حاجتتو میگیری مطمئن باش نگرفتی بدون خد ...

قبول بود😜

گولت بزنممممممم ولی ما باربی میشدیم تو نه 😈😈😈

ممنونممم کههههه میدونم ولی من میخاااااممممم😐😂

ابن چه شامی بود من درست کردم اخه

شب فستیییی

2801