2733
عنوان

🤰🤰🤰مامانای آذر ماهی بیاین دور هم باشیم🤰🤰🤰😉😉🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 66 پست
چ جااالب. ولی من برعکس شما فک میکنم ب ۳۹هفته هم نرسم اخه بچه اولم تو هفته ۳۸ دنیا اومد انشالله ...

همچنین 😍😍

ما خانوادگی درد زایمان نمیگیریم مامانمم با امپول فشار منوداداشمو به دنیا اورده 

ولی دکترم میگه معلوم نمیکنه چطوری بشه ولی من مطمئنم دی ماهی میشه😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترم گفت ریزه  وزنش 2700بود 37هفته و 4روزمه  وزن جنین شما چقدره؟از شانس بدم سرماخوردگم ...

2700حالا خیلی هم کم نیست هر هفته 200گرم حدودی اضافه می‌کنه بچه   تاریخ زایمانتون کی گفته تا اونموقع بازم اضافه می‌کنه نگران نباشین  

من با اینکه بازم وزنش برام الان قابل قبوله 3ونیم تا 3600اینا میشه تا اون تاریخ احتمالا ولی دکتر برا وزن گیری بیشتر بچه تا روز زایمان ویتامین خارجی داد که وزن جنین بالا ببره البته دیروز نوشت داروخانه ها نداشتن گفتن باید بری بالاشهر 😕 امروز  میگم همسرم  بره از اونجا بگیره 

مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
منم گاهی وقتا میترسم میگم از هرجایی که بخواد بیاد قراره من خیلی دردم بگیره چه طبیعی چه سزارین

زایمان هیچی 😅😅

من استرس شب بیداریارو دارم 

بچه گریه کنه نفهمم کجاشه 😢😢

کلا بچه داری سر دخترم میگفتم این لحظه شماری میکردم ولی الان میگم همین دوران بهترین دورانه😂😂😅😅

من دوهفته کل خونه ریختیم بیرون  چون بارداری همش استراحت بودم.   یا زیاد به خودم فشار نمی‌آ ...

عه شماهم استراحت بودین

افرین خیلی کار خوبی کردین ک خونه تکونی کردین دیگه خیالتون راحته بابت تمیزی خونه.

ولی خیلی مواظب خودت باش  

خدا مادرتون رو رحمت کنه مطمئن باش روحشون از شادی تو شاد میشه 

پس غصه نخور و سعی کن از نعمت مادرشدنت لذت ببری عزیزم.

برای شادی روح مادرتون فاتحه خوندم عزیزم

زایمان هیچی 😅😅 من استرس شب بیداریارو دارم  بچه گریه کنه نفهمم کجاشه 😢😢 کلا بچه داری سر د ...

من چون تجربه ندارم بچه اوله واسه همین فکر اونجاشو نکردم و زیاد درک نمیکنم تا دنیا بیاد ایشاالله بعد میفهمم شما چی میگین😅

چشم به راهت هستم چشم و چراغ خونم مواظب خودت باش نفس مامان یه مامان ۱۴۰۱ هستم🥰🧿♥️
من سبحان میخوام بزاریم اسم نی نی رو اسم خواهرشم حسنا 

مبارک باشه 

من یه اسمی انتخاب کردم خودم وقعا عاشقشم ولی هیشکی دوست نداره همه میگن قشنگ نیس😭😭

چشم به راهت هستم چشم و چراغ خونم مواظب خودت باش نفس مامان یه مامان ۱۴۰۱ هستم🥰🧿♥️

چقد اسم انتخاب کردن سخته من عاشق اسم دنیزم ولی هیشکی دوس نداره 

لطفا یه اسم دخترونه خوشگل پیشنهاد بدین

عه شماهم استراحت بودین افرین خیلی کار خوبی کردین ک خونه تکونی کردین دیگه خیالتون راحته بابت تمیزی خ ...

ممنون بابت همدردیت عزیزم آخه این شیش سال هعی سیسمونی می‌خرید هعی دکتر میبردم هعی با هر تأخیر پری کلی امیدوار میشد 🥺😔 

ولی می‌دونم از دعای مامان خدا قسمتم کرد قبل عید  سر مزارش گفتیم بعد عید میریم کاشت جنین   تا به آرزوش برسه ولی همون فروردین من باردار شدم 

به خواب هر کی می‌رفت با بچه بغل بود  می‌گفت بچه دنیاس حتی اسمش هم که اگر پسر بشه یا دختر چی بشه  انتخاب کرده بود   

آره الان دیگه خیالم راحته بابت خونه   وکارها   ان شاءالله شما هم به سلامتی فارغ میشین عزیزم خدا نی نیتون حفظ کنه زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه🧿🙏🙏🙏😘😘😘😘🙏🙏🙏

مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
ممنون بابت همدردیت عزیزم آخه این شیش سال های سیسمونی می‌خرید های دکتر میبردم های با هر تأخیر پری کلی ...

آخی 

ببخشید مامانتون کی فوت شدن ؟

چی بگم ولله میترسونن آدمو  

نترسین  میگم تازه برا من وزنش به نظرم خوبه بازم ویتامین برا بالا رفتن وزن بچه داده این چند روز مصرف کنم  خودتون تقویم کنید گوشت وکلای اینا بخورین 

البته من خیلی این سه هفته آخر سمنو میخورم  برا وزن گیری عالیه  همچنین ارده

2706