2733
سلام دوستان من 10ساله مزدوجم16ماهه که منتظرم تمامی آزمایشات خودم و همسری نرمال با توصیه دوستان اینجا تمام روش های طبیعی رو انجام دادم ولی خبری نشد این ماه به دکتر جدید مراجعه کردم و درمان دارویی با دوز بالا شروع کردم روزی 3تا لتروزول یک آمپولhmgو دو تا آمپول hgc و 10تا شیاف سیکلوژنت داروهای این ماه من بود امروز 25پری هستم
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلاصه مامان آراد تازه فهمید پرولاکتینم بالاس با ذخیره تخمدان بالا خودش که به روی خودش نیاورد ولی خودم که سرچ کردم امیدوارم ریشه همه مشکلاتم همین باشه چون من هیچ وقت تخمک نداشتم تو سونو واژینال ولی دکی گفت پر تخمکه که آزاد نمیشن و کیست میشن
خلاصه مامان آراد تازه فهمید پرولاکتینم بالاس با ذخیره تخمدان بالا خودش که به روی خودش نیاورد ولی خودم که سرچ کردم امیدوارم ریشه همه مشکلاتم همین باشه چون من هیچ وقت تخمک نداشتم تو سونو واژینال ولی دکی گفت پر تخمکه که آزاد نمیشن و کیست میشن
راستی ی سوال یکی ک گفته بود ساعت 4 صبح نزدیکی کنید واسه بارداری من ی سوال همش ذهنمو مشغول کرده واون اینه که چجوری غسل کنیم خو اگ غصل نکنیم چجوری نماز صبح بخونیم واگه غسل کنیم همه اب منی خارج میشه مگه نمیکن تکون نباید بخوری
بلاخره اونی ک باید میاد و... 
سلام دوستان اگر صبح اقدام کنید بهتر هست چون خسته نیستید هم شما و هم همسرتون تو یه تایپیک خوندم حرکت اسپرم صبح ها چند برابر قوی تره به پشت دراز کشیدن نهایتا تا یک ساعت کافیه
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
سلام درمورد اقدام من خودم خیلی خیلی حساسم رو زمانهایی که تو روایات گفته شده اقدام نکنید درمورد صبح بعدازنماز صبح همون بین الطلوعین میشه روایت هست که زمان مناسبی نیست برای نزدیکی ائمه علم ودانش الهی دارن پس سخنانشون هم درست وکاملا علمیه مطمئن باشید
صلوات
2706