2777
2789

من خیلی بچه دوست دارم ۲۶ سالمه یسال نیم عقد کردم مهرم عروسیم بود

حوری ک تو خونه برای خودم نی نی مو ناز میدم

بشدت علاقه دارم

ولی شوهرم میگ الان وقتش نیست باید خونه بگیریم بعد

من میخاستم یهو ناخاسته حامله شم ک متوجه نشه

چیکارا باید بکنم برای اقدام اینا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول آزمایش کلی بده،فکرکنم سه چهار ماه قبل باید فولیک اسید بخوری

یه سونوام برو رحمت کیست و.. نداشته باشه

ولی کلا مرد بخواد بعد بچه دار بشی بهتره،چون هرماه چکاپ رفتن داره تا بدنیابیاد،بعدش واکس و تب و،،هستش،مرد نخواد غز میزنه

دقیقا از ما چ کمکی برمیاد؟😐 دیگ اقدام کردن هم کمک میخاد؟؟؟؟؟ 

والا

امروز این سومین تاپیک اقدامه

یعنی چی خصوصی‌ترین مسائل رو مطرح میکنید😟

خواننده خاموش از سال ۹۳ هستم. سه کاربری داشتم که کلمه عبور همه رو یادم رفته🤣 زندگی در گذره آدمی رهگذره....مامان دو فرشته هستم.با احترام درخواست دوستی ندید☘🍁🌹🍃

اولا خیلی خوشحالم ک بفکر بچه هستی 

دوما خونه خریدن تو این شرایط بشدت کار سختیه مگر ارث داشته باشی و یا خیلی پولدار 

سوما این فکر خونه خریدن بعد بچه اووردن یکی از حربه های شیطانه برای عقب انداختن 

چهارما شما سنت کم کم داره بالا تر میشه و فرزند اوری سخت میشه برات برای مرد جماعت فرقی نداره شاید تو ۶۰سالگی هم باروری داشته باشن ولی زن ها فرق دارن 

پنجما کارای زیادی میشه کرد مثلا از قبل ک ا ن د و م رو سوراخ کنی یا مثلا بگی تو این چند روز تخمک گذاری ندارم پس راحت باش یا .... 

[QUOTE=258154713]پس حامله میشی به زودی[/QUOT یسال نیم من اصلا جلوگیری نمیکنم ولی حاملم نمیشم نمیدو ...

مک یهویی و ناخواسته حامله شدم‌ من نمیخواستم شوهرم میخواست و عمدا رعایت نمیکرد که حامله شم.برو دکتر اگه یک سال و نیمه بدون‌ جلوگیری حامله نمیشی

اولا خیلی خوشحالم ک بفکر بچه هستی  دوما خونه خریدن تو این شرایط بشدت کار سختیه مگر ارث داشته ب ...

مرسی از همدردی خواهرانت 

بخدا من خیلی دوست دارم بچه 

شوهرم میگ ن ما فعلا خونه نداریم نمیشه بزا خونه بهریم بعدش

بابام بهم گفته من زمینم میفروشم برات خونه میگیرم تا یسال دیگ ولی خب شوهرم میگ نه منم سست میشم واس نیاوردن

نمیدونم چیکار کنم متوجه نشه و منم حامله شم

این‌دوتل روش ک گفتی خوب بود

من

مک یهویی و ناخواسته حامله شدم‌ من نمیخواستم شوهرم میخواست و عمدا رعایت نمیکرد که حامله شم.برو دکتر ا ...

ببیین اگ حامله نشدم واسه اینه ک خیلی شوهرم حواسش هست

اولا خیلی خوشحالم ک بفکر بچه هستی  دوما خونه خریدن تو این شرایط بشدت کار سختیه مگر ارث داشته ب ...

یسوال من اصلا از زمان اهنگ گزارب اینا سر در نمیارم

میشه راهنمایم کنی؟

من ماه پیش ۲۰ ام اینا بود پریود شدم 

2801