2733
عنوان

بیا بشین کنارم واست تعریف‌کنم از زندگیم…

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 53 پست
اره شده ولی همش بستگی به طرف مقابل داره و با کارا رفتارش دوباره بتونه دل از دست رفته رو بدست بیاره

من بهش نگفتم از احساسم ولی تو عمل دور شدم ازش. اونم چون خیلی سرش به کار گرمه زیاد متوجه نیست که من فرق کردم و از طرفی میترسم رو راست بهش بگم چون خیلی سخته همسرت یهو بهت بگه دوست ندارم. بهش بگم یا نه؟

من بهش نگفتم از احساسم ولی تو عمل دور شدم ازش. اونم چون خیلی سرش به کار گرمه زیاد متوجه نیست که من ف ...

نه نگو بهش نمیدونم دقیقن چی بگم واقعانم حستو درک میکنم و نمیخامم ی موقع راه غلط بهت بگم ولی بنظرم حتما حتما حتما با به مشاور صحبت کن حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط زیاد غصه نخور زندگیو برا خودت سخت نگیر خودتو سرگرم کارایی کن که بهش علاقه داری زندگی چه خوب چه ب ...

من خیلی کمال گرایانه به زندگی نگاه میکردم خودمم آدمی بودم که به هیچ وجه از خواسته م برنمیگشتم زندگی داره بهم درس میده که همه چیز با خواسته تو پیش نمیره

من خیلی کمال گرایانه به زندگی نگاه میکردم خودمم آدمی بودم که به هیچ وجه از خواسته م برنمیگشتم زندگی ...

ولی تلاشتو برا رسیدن به خواسته هات بکن ک بعدا خدایی نکرده حسرت نخوری یا پشیمون نباشی

سعی میکنم بهش بروز ندم که دوسش ندارم اما حتی اینکه براش غذا درست میکنم هم واسم حس منفی واجبار گونه د ...

زودتصمیم نگیر همین یه مرد بالاسرته شکرکن امشب همسرم یکم دیراومدخونه باهم قهربودیم خیلی میترسیدم اماهمین ک درو باز کرد جون گرفتم که اقام اومد دیگه نمیترسم قدرشوبدون خودتوببین بعضی ها که قسمتشون بستست حسرت شوهرداری رومیخورن قسمت تو اون مردهستش اگ مردقدرزنشوندونه شکست میخوره وبرعکس اگه زن قدر شوهرشوندونه خیلی بدترسرش میاد مرد نون بیارخونست باید قدرشردونست اگ یک لحظه نباشه کسی جورتو نمیکشه نه خواهرن برادر ن پدرومادر چون شرایط زندگی افتڟا سخت شده بنظرم قدرزندگی اولتوبدون ازدواج دوی شاید بدتربود

زودتصمیم نگیر همین یه مرد بالاسرته شکرکن امشب همسرم یکم دیراومدخونه باهم قهربودیم خیلی میترسیدم اماه ...

بله حرفاتون منطقیه ولی از طرفی هم آدم نمیخواد تو زندگی به خودش بدهکار باشه مگه چند بار حق حیات داریم

بله حرفاتون منطقیه ولی از طرفی هم آدم نمیخواد تو زندگی به خودش بدهکار باشه مگه چند بار حق حیات داریم

اززندگیت لذت ببر زندگی مثل اب تولیوان ترک خوردست زندگی من بهترشما نیس اما خوب پیش میبرم

2706