2777
2789
عنوان

مراقبت از زیبایی پوست صورت

972 بازدید | 63 پست

سلام بچه ها من صورتم زیادی حساس و نازک هست پوستش تاحالا چیزی نزدم سرم ویتامین سی بزنم اگ یک مدت بعد نزنم ایا صورتم لکه میشه یان و اینکه فواید سرم بالانس ویتامین سی چ مزایا داره ...یاچی استفاده کنم من فقط دوست دارم صورتم پوستش سفت شه و چروک نشه ایا این پیشگیری میکنه؟

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
منم پوست صورتم نازکه و خشکه البته قبلا این طور نبود آلوورا استفاده کردم بدتر شد

چکارکنیم خواهر من خیلی نگران پوستمم البته یک ماه خورده هس سرم بالانس گولد میزنم صورتم ازدیروز سرم ویتامینوسی بالانس گرفتم اخه من اصن سردرنمیارم واسه صورتم چی بگیرم اسمشونم بلد نیستم چکا کنم یکی میگ بزنی بعد نزنی صورتت لک میشه یکی میگ نمیشه الان زدم روصورتم حس میکنم یک نم سوزش داره صورتم

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
از کجا میفهمید نازکه 

دست میزنی بهش نازک نازکه خشک میشه پوست چروک میفته تایکم بخای لبخند بزنی

از کجا میفهمید نازکه 

صورت خودمو با پوست خواهر۳٠ سالم مقایسه میکنم اون پوستش سفته چروک نداره

ولی من ۱۹ساله نازکه و خشک شده🤦🏻‍♀️

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
صورت خودمو با پوست خواهر۳٠ سالم مقایسه میکنم اون پوستش سفته چروک نداره ولی من ۱۹ساله نازکه و خشک شد ...

پوستت منه پس خیلی حساس و خشک هس پوستای خشک حساس اینجورن

2804
چکارکنیم خواهر من خیلی نگران پوستمم البته یک ماه خورده هس سرم بالانس گولد میزنم صورتم ازدیروز سرم وی ...

شاید از کمبود ویتامینی چیزی پوستت اینطور شده یا ب خاطر تغییر جو

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
شاید از کمبود ویتامینی چیزی پوستت اینطور شده یا ب خاطر تغییر جو

یکماهه سرم بالانس گولد زدم دیروز یک سرم ویتامین سی بالانس گرفتم الان زدم صورتم بعد یک ابرسانم گرفتم سیمپله چی چیه نمیدونم سوزش داره یکم صورتم نمیدونم واسه کدوم یکیشه  گولدش بهتره یا ویتامین سی کسی نمیدونه بچه ها بیایید بگید صورتم داغون نشه یکوقت

سلام عزیزم ویتامین سی برای بعضی ها باعث جوش میش

اگ بزنم یک مدت بعد نزنم ایا باعث لکه میشه اخه میگن صورتو نازک‌میکنه لایه برداری میکنه و لک میشه میترسم

2805
اگ بزنم یک مدت بعد نزنم ایا باعث لکه میشه اخه میگن صورتو نازک‌میکنه لایه برداری میکنه و لک میشه میتر ...

ویتامین سی روشن کننده پوست هست 

وفقط باید شب بزنی قبلش صورتت را با تونیک تمیز کن بعد ویتامین سی بزن کلا ویتامین سی جوانسازی پوست کمک میکنه اثر لایه برداری هم اگه داشته باشه خیلی کمه وکلا شما در طول روز بهتره که ضد آفتاب بزنی

ویتامین سی روشن کننده پوست هست  وفقط باید شب بزنی قبلش صورتت را با تونیک تمیز کن بعد ویتامین س ...

صورتم لک برداشت بخدا الان اومدم خونه دوستم میگ چرا صورتت لک شده دگ هیچوقت نمیزنم پیشنهادمیکنم نزنید صورتو لک میکنه

صورتم لک برداشت بخدا الان اومدم خونه دوستم میگ چرا صورتت لک شده دگ هیچوقت نمیزنم پیشنهادمیکنم نزنید ...

شاید محصولت خوب نبوده یاچیزی دیگه استفاده کردی باعث لک شده

من خودم کنار صورتم لک داشت البته کم رنگ‌ با کرم ویتامین سی وماسک گچی روشن کننده کم رنگتر شده

2801