2777
2789
عنوان

خواب مرگ اگه میترسید نیاید باردارا نیان ...

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 21 پست

من از مرگ نمیترسم فقط نمیدونم چرا از این میترسم که بمیرم بزارنم تو قبر بعد اونجا یهو قلبم شروع به کار کنه و زنده شم تو محیط تاریک قبر صداتم کسی نمیشنوه دلت بترکه بعد بمبری یا خفه شی از این خیلی میترسم 

من از مرگ نمیترسم فقط نمیدونم چرا از این میترسم که بمیرم بزارنم تو قبر بعد اونجا یهو قلبم شروع به کا ...

وای اره این ترس منه ....خیلی جدی میترسم زنده شم ...ولی همیشه میگم خدا انقدر بی رحم میست استغفرالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره این ترس منه ....خیلی جدی میترسم زنده شم ...ولی همیشه میگم خدا انقدر بی رحم میست استغفرالله

فقط کافیه ادم خوبی باشی ایت االه بهجتم نشدی موردی نیست اما سعی کن لااقل حداقل ها رو رعایت کنی یه چیزی تصور منو از مرگ واقعا تغییر داد اگه تلوبیون داری سرچ کن زندگی پس از زندگی واقعا برنامه خوبیه منکه از مرگ نمیترسم از خودم چراخیلی

یه مامان منتظرم،  لطفا  برا مادر شدنم صلوات بفرستید هدیه به شهید ابراهیم هادی💓💓ممنون رفقا💓💓💓
چجور میشه بگی؟؟؟

یه آقایه حدودا ۴۰ ساله بودش ایست قلبی کرده بود دکترا نامه فوتش و جواز دفنش رو هم صادر کرده بودن این بنده خدا همون روز که ایست قلبی کرده بودش بعداز ظهرش اینو دفن کرده بودن از غذا شب این نگهبان غسالخونه یه صداهایی میشنیده هنگامی تصادفی از کنار قبر این میگذره یهو صداهایی میشنوه انگار که با مشت بکوبن خودشم میترسه زنگ میزنه به کلانتری و خونوادش اینا از دادگاه جواز نبش قبر میگیرن میکنن میبینن بله طرف زنده شده و اینقدر که با مشت زده تموم انگشتاش زخمی شده بود بعدم دلش ترکیده بود یا از بی اکسیژنی خفه شده بود رو دقیق نمیدونم ولی فوت شده بود همون تو

باز یکی دیگه بود تو شهرمون که طرف رو اعدام کرده بودن بعد که دکترا تایید کردن که فوت شده برده بودن سردخونه که فرداش به خونوادش جسد رو تحویل بدن صبح که غسال میره در سردخونه رو باز کنه میبینه کاور جسد عرق کرده فورا دکترا روصدا میزنن میبینن بله طرف قلب میزنه خلاصه که طرف زنده شد اما فلج شده وچون حکمش اجرا شده بود وطرف هم زنده مونده بود آزاد شد