2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بذاری احتمالا کلی توهین کنن بهت، مغازه ها بازه همه زورشون به آنلاین شاپ ها رسیده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
بذاری احتمالا کلی توهین کنن بهت، مغازه ها بازه همه زورشون به آنلاین شاپ ها رسیده

خودم اوایل از این اوضاع استوری میذاشتم

خیلی مخالفتی  و اینها نه

ولی حال خودم اکی نبود

ولی به کارم لطمه خورده

فقط چند تا از همکارهام پست استوری کاری میذارن

واقعا همه مغازه ها باز!!!

خودم باید اجاره انبار بدم

کلی بابت وسایل هزینه کردم..

خودم اوایل از این اوضاع استوری میذاشتم خیلی مخالفتی  و اینها نه ولی حال خودم اکی نبود ولی به ...

درسته به نظرم یه استوری بذار بگو منم ناراحتم از این اوضاع ولی ما هم اجاره انبار و هزینه هایی داریم و کلا اینارو توضیح بده و فعالیتتو شروع کن

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
مشکل منم هست یک‌ماهه فعالیت کاری نداشتم و نمیدونم کی شروع کنم 

من سریع سایت زدم

ولی اینستا بهتره

سایتم رو چند روز دیگه تازه تحویل میده

تا بیام کارهام رو توش بریزم باز زمانبره

حالا چند نفر آنفالو کنن اون مشکلی نیست

خیلی ها دیگه اینستا ندارن

درسته به نظرم یه استوری بذار بگو منم ناراحتم از این اوضاع ولی ما هم اجاره انبار و هزینه هایی داریم و ...

میترسم ولی باید انجام داد

یه مشاور کسب و کار اینستا که خیییلی معروفه farahiگفته بهتره پست استوری کاری نذارید 

خودشم نمیذاره 

ولی تا کی!

زحمت چند ساله رو نابود کردن

من سریع سایت زدم ولی اینستا بهتره سایتم رو چند روز دیگه تازه تحویل میده تا بیام کارهام رو توش بری ...

من متاسفانه بخاطر نوع کارم که مستقیم با وارد کننده ها همکاری میکنم امکان زدن سایت ندارم چون موجودی ها مرتب باید با انبار چک بشه  

ولی خب انقدر که نت ضعیفه و بزور به 🐘شکن وصل میشم اصلا انگیزه امو از دست  دادم  بقیه همکارها هم که فعالیتشان رو شروع کردن میگن مشتری ها خیلی خیلی کم شدن

و به شدت هم داره بهشون توهین میشه متاسفانه 

همه دارن کار میکنن فقط ماها این وسط فدا شدیم از یک طرف با فیلترینگ از طرف دیگه فشار مردم 

2706