2777
2789

بله قطعیه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

فکر کنم قطعیه.  از من هفته 13 گفت

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=254436552]چطور دوقلو باردارشدی عزیزم؟ طبیعی؟ یا با دارو ؟ ایا بتا ت فرق کرد؟ اینطور ک میگن بیشترباشه دوقلوعه و ..یه ماه لتروزول و کلومیفن خوردم ولی خاله و عمه دوقلوزیادی دارم دکترم که گفت اثر داروها کمترراز ۱۰ درصد بوده بیشتر ارثیه،بتا دو روز بعد پریودی ۲۰۰بود دو روز بعدش ۵ هزار،اگه بتا دو سه روز بعد پریودی خیلی بالا بره احتمالا دوقلو ولی همیشه صدق نمیکنه

[QUOTE=254436552]چطور دوقلو باردارشدی عزیزم؟ طبیعی؟ یا با دارو ؟ ایا بتا ت فرق کرد؟ اینطور ک میگن بی ...

مبارکت باشه گلم بی بی چک چطور؟ زدی؟ کی؟ 

منم تو فامیل هم پدری هم مادری دو قلو داریم نزدیکترینش مامان بزرگم بود.برا این توهم ورم داشت چون این سری زمان تخمک گذاریم ک اقدام کردم ۱۸م سیکل ب بعد تا چندروز ترشح تخمک گذاری داشتم شدید باخودم گفتم شاید دوبار تخمک گذاری کرده باشم ۱۸تا۲۰ هم اقدام کردم

اما خب ۲۲سیکل لک لانه گزینی دیدم انگار حالام دیروز موعدم بود شکر خدا تاحالا پریودنشدم

یا رب نظر توبر نگردد

[QUOTE=254489296]مبارکت باشه گلم بی بی چک چطور؟ زدی؟ کی؟  منم تو فامیل هم پدری هم مادری دو قلو داریم نزدیکترینش ...[/Qممنون عزیزم روزی خودت بی بی چکمو دقیق روز موعدم زدم

2801