2733

سلام دوستان. من با توکل به خدا قراره این ماه اقدام کنم برای بچه دار شدن، دوست داریم جنسیت پسر باشه و تا حد امکان رعایت کردیم واسه مصرف سدیم و پتاسیم و حذف لبنیات... طبق طول سیکل، زمان تخمک‌گذاریم میفته روز سه شنبه هفته آینده، یعنی چهارشنبه شب و خب طبق روایات کراهت داره تو این روز اقدام کنیم واسه بچه دار شدن. بنظرتون اگه یه روز بعد اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ممکنه تخمک از بین رفته باشه؟ 

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
کیت تخمک گذاری بزن اگه مثبت شد بعد از۲۴ساعت اقدام کن شاید اصلا چهارشنبه یا پنج شنبه روز تخمک گذاریت ...

الان دارم کیت میزنم کم کم داره رنگ میگیره خط دوم. یعنی وقتی پرررنگ شد یه روز بعدش اقدام کنم؟ 

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید