2733

خب به خاطر بارداری اکثر خانوما ترک میخورن...منم دارم همسرم میگه طبیعیه و اصلا حساس نیست ولی خب خودم دوسشون ندارم🙃

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دائمیه  من تازه جلساتم تموم شده و قشنگ ۹۰ درصد استریا اون قسمتم از بین رفت 😍

خوشبحالتون کاشکی منم یه جای خوب پیدا کنم آخه ۱۸ سالمه باسنم پره ترکه بخاطر اینکه لاغر شدم 

به نظرتون به پوستم لوسیون و اینا بزنم نمیره؟

آخه میگن ترک پوستی ها نمیره مخصوصا اگه سفید باشه با کرم ک اینا نمیره

خب به خاطر بارداری اکثر خانوما ترک میخورن...منم دارم همسرم میگه طبیعیه و اصلا حساس نیست ولی خب خودم ...

ولی خب من ۱۸ سالمه فقط و اصلا باردار هم نشدم 

کاشکی حداقل این ترکام برای بارداری بود 

باسنم پره پره ترکه که سفید شدن

ببخشید گلم شما چند سال پیش میرفتید باشگاه که ترک افتاد؟ و بعد از چه مدت به دنبال راهکار گشتید؟

من ۱۸ سالگی رفتم باشگاه ۷ ماه بعد باسنم حجم گرفت پر ترک قرمز شد بعد۱ ماه سفید شدن دو ماه بعد اون رفتم کربو ۱۰ جلسه طول کشید 

کربوکسی تراپی یه لیزر مخصوص هم داره  من خودم بخاطر بدنسازی که رفتم یهو باسنم خیلی حجم گرفت تر ...

عزیزم یه سوال این کربوکسی برای رفع تیرگیم خوبه؟‌اطلاعاتی داری در موردش؟

2706