2777
2789

سلام،از این کانال پوشاک ارزونی مفاخری خرید کردم،بهد راجبش سرچ کردم بعضیا گفتم یک ماهه سه ماهه جنس تحویل نگرفتن،بعضیا هم گفتن تحویل گرفتن،خلاصه موندم ،،،،شما تجربه خرید ازش داشتین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

من کاملا میشناسم باهاشون  ب عنوان فروشنده کار کردم فرستادنی ک میفرستن ولی خیلی از مشتریا از جنس لباس راضی نبودن دیگه نمیدونم مشتریا با پول کم انتظار جنس عالی داشتن یا واقعا خوب نبوده

شوخی میکنم ۱۶ بار نترکیدم 😅
من کاملا میشناسم باهاشون  ب عنوان فروشنده کار کردم فرستادنی ک میفرستن ولی خیلی از مشتریا از جنس ...

ممنونم عزیزم خیالمو کلی راحت کردی،بعد ی سوال دیگه اینکه میگن فردای ثبت ارسال میشه دیگه واقعا فرداش ارسال میکنن؟؟ ارسالشون منظمه یا نه؟؟

من کاملا میشناسم باهاشون  ب عنوان فروشنده کار کردم فرستادنی ک میفرستن ولی خیلی از مشتریا از جنس ...

و خودتون از نزدیک جنسهاشونو دیدین یا نه؟؟ خودتونوم از کیفیت کارهاشون راضی نبودین؟؟

ممنونم عزیزم خیالمو کلی راحت کردی،بعد ی سوال دیگه اینکه میگن فردای ثبت ارسال میشه دیگه واقعا فرداش ا ...

معمولا اره زودی میفرستن استثنا هم هست ک ندارن از اون لباس یادشون میره بفرستن لباسو یا خبر بدن یا پولو پس بدن باید خودت پیگیر باشی کد رهگیری بخوای و اینا.  و معمولااااا پستا دیر میرسونن 

شوخی میکنم ۱۶ بار نترکیدم 😅