2733
عنوان

امشب خونمون خالیه چیکار کنم

1540 بازدید | 64 پست

بعد ۲۸ سال سن اولین بار یک شب خونمون خالیه و حس باحالی دارم ....در حالی که میدونم مسخره است و حتی اگه بزنم بیرون و شام بیرون بخورم بازم باید برگردم تو همین خونه .

حس پوچی دارم کلا ....ظهر کلی خوابیدم 

خوشبحالت

«ما همه مان میتوانیم دردی را تاب بیاوریم که علتش انسان بودنمان است؛ اینکه از گوشت و خون ساخته شده ایم،فانی هستیم و محکوم به مرگیم.اما نمیتوان با رنجی کنار امد که انسانی با خونسردی بر همنوع خود تحمیل میکند.»❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی کلا تباهی ایجاد کن😂پارتی بنداز 

یجوری میگی خندم گرفت😂😂😂پاشو برو اشپزخونه غذا بپز اهنگ باز کن بخون برقص لباس بپوش ارایش کن بعد برو بیرون وسایل بخر بیا خونه بشین بخور فیلم عاشقانه ببین ترسناک ببین شبم هیچی پوفیلا بزار جلوت ی فیلم رومانتیک ببین بعد برو تو جات بگیر بخاب

هیچی کلا تباهی ایجاد کن😂پارتی بنداز  یجوری میگی خندم گرفت😂😂😂پاشو برو اشپزخونه غذا بپز اهنگ ...

بعدشم تا صبح صحنه های فیلم رمانتیک رو ارزو کن

کجا به رتبه کردار میرسد گفتار
2706