2777
2789

من ۱۶ساله کارمندم خسته شدم از همه چیزش از سحر خیزیش یه نواختیش پول کمش زیر آب زنیش از آرایشگری بدم نمیاد یه هنره که هرجا بری میتونی پول در بیاری ولی چون ادم محافظه کاری هستم نمیدونم چی میشه ایا میتونم از پسش برمیام یا نه هر کی تجربه ای داره بهم بگه عزیزان با جون و دل میشنوم 

یه لاین خاص رو یاد بگیر

مثل مژه ناخن ابرو

خیلی زود به درآمد میرسی

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

میتونی ی حرفه رو یاد بگیری و بعدازظهر انجام بدی .کراتین و رنگ خوبه .اررایش دائمم خیلی پرطرفداره پاکسازی پوستم اسونه

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
2803
با اجازه اسی  هرکی تونست بگه ایا کراتین خوبه برم یاد بگیرم ۳۱ سال و مجرد هستم  میترسم مو ...

کراتین خیلی خوبه .رشته ایه یادگیریش اسونه ولی خیلی وقت گیره .با حوصله باید باشی 

کراتین خیلی خوبه .رشته ایه یادگیریش اسونه ولی خیلی وقت گیره .با حوصله باید باشی 

مچکر گلم 🌹🙏

منظورتون از اینکه وقت گیره یعنی چی دقیقا ؟؟

منظورتون اینه که با زملن محدودی یاد میشه گرفت ولی روی سر مشتری ، تایم زیادی میگیره برای انجام دادن درسته ؟؟

موادش میترسم به ریه ام اسیب بزنه در دراز مدت 💔💔

شما کار کردید ؟؟

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
با اجازه اسی  هرکی تونست بگه ایا کراتین خوبه برم یاد بگیرم ۳۱ سال و مجرد هستم  میترسم مو ...

ممیگن فرمالدئید دارش سرطان زاست  که باعث میشه موها سه ماه کراتینه بمونه

ولی اگه اون ماده رو نداشته باشه سه هفته فقط ماندگاره

یه آرایشگر تو اینستا میگفت کراتینه آب ساقه مو رو میگیره 

یکی هم پیشنهاد داد شامپو خوب استفاده کنید کراتینه نکنید

من کراتینه نکردم و نمی دونم چجوریه ولی این اطلاعات باعث شد منصرف بشم اصلا هم تاکید رو هیچی ندارم امیدوارم بدردتون بخوره💕

محبوبی حسین❤️🌷                                                        اللهم عجل لولیک فرج بحق زینب کبری س💚🌸                                

دبیارش تحقیق کنید  این پرس و جوی من بود که بیشتر اینترانتی بود

محبوبی حسین❤️🌷                                                        اللهم عجل لولیک فرج بحق زینب کبری س💚🌸                                
2804
ممیگن فرمالدئید دارش سرطان زاست  که باعث میشه موها سه ماه کراتینه بمونه ولی اگه اون ماده رو ند ...

گلم مممنون 

من سوالم در مورد این بود که برم شاخه ی کراتین یاد بگیرم ، برای من کاراتین کار طرطانزا نباشه ، وگرنه نمیخوام برم موهامو کراتین کنم 

میخوام برم شاخه ی کراتین رو یاد بگیرم ، میترسم کار با موادش برام اسیب زا باشه ، برای ریه ، 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
مچکر گلم 🌹🙏 منظورتون از اینکه وقت گیره یعنی چی دقیقا ؟؟ منظورتون اینه که با زملن محدودی یاد میشه ...

موادا الان اکثرا بدون گاز و بو هستن .خواهش میکنم عزیزم .منظورم اینه ک ی مشتری ک برات میاد باتوجه ب حجم موهاش از ۴ ساعت ب بالا کارش طول میکشه.

سلام دوستم

خوبین؟

تو یکی از تاپیکا گفتین همسرتون بختیاری خودتون اصفهانی هستید،من تاپیک زدم که فارس با بختیاری ازدواج کرده یانه،کسی نبود،خداروشکر کامنت شما رو در یکی از تاپیکا دیدم،میشه خواهرانه راهنمایی کنید؟متشکرم،برات دعا میکنم🌺

سلام دوستم خوبین؟ تو یکی از تاپیکا گفتین همسرتون بختیاری خودتون اصفهانی هستید،من تاپیک زدم که فارس ...

سلام احتمالا خیلی دیر این پیام رو دیدم ولی در‌مورد کدوم اطلاعات میخای اصفهانی ها که کاملا مشخصن اخلاقشون مردهای بختیاری هم اگه تو خوزستان بزرگ شده باشن بازم بسته به منطقش اخلاقشان فرق میکنه ولی یه کم قد هستن و با سیاست باهاشون باشی هرچی شهر کوچکتر این اخلاق بیشتر خیلی هم رفت آمد دارن

2801