2777
2789
عنوان

دورهمی رفقا دت دت آی لایک دت 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👀

| مشاهده متن کامل بحث + 571883 بازدید | 165754 پست
نشو به حالت من که تو امتحانام میفتم💔برای جین هم هیمنطور شد

روز ماه دقیقا هدیه بدنیا اومدن منه🌚✨️

شت

مث تکستای شایع دروغین:)                                            حاجی بمولا من حضرت سلیمان نیستم زبون هر حیوونیو بفهمم ، اگه دیدی جوابتو دادم ببین خیلی حرفت رو مخ بود اگرم جوابتو ندادم در حدم نیستی بیب 🗿اینو اگه اینجوری باهات رفتار کردم تو مغزت بخون ؛                                     از قوانین زندگیم : جواب احمقارو بده تا بفهمن کین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توعم گمشو🔫

😈🫒

مث تکستای شایع دروغین:)                                            حاجی بمولا من حضرت سلیمان نیستم زبون هر حیوونیو بفهمم ، اگه دیدی جوابتو دادم ببین خیلی حرفت رو مخ بود اگرم جوابتو ندادم در حدم نیستی بیب 🗿اینو اگه اینجوری باهات رفتار کردم تو مغزت بخون ؛                                     از قوانین زندگیم : جواب احمقارو بده تا بفهمن کین
چه هدیه ای از این والا تر😳

گدرت#  

😒🖕🏻

👈👉✨️

نکش..چرا؟:)خوبه بازززز خوشبحالتون

در کل من قبلِ شروع مدرسه چیزی نمیخرم ، 

الان بالای ۱۰۰ تا خودکار و چرت پرت دارم .

هر وقت دوست داشته باشم میخرم 

بالای ۱۰۰ تا دفتر نو نو دارم که استفاده نکردم 

چون فقط میخرم و خوشم بیاد میخرم منتظر نمیمونم 

نیازم بشه .

و خیلی علاقه دارم .

🪫-
ریحونی خوبی؟

خوبم تو خپبی؟ 

لیلی نام دیگر آزادی .......دنیا که شروع شد، زنجیر نداشت ، خدا دنیای بی زنجیر آفرید. آدم بود که زنجیر را ساخت، شیطان هم کمکش کرد. دل ، زنجیر شد، زن زنجیر شد، دنیا پر از زنجیر شد و انسانها همه دیوانه ی زنجیری! خدا دنیا را بی زنجیر می خواست. نام دنیای بی زنجیر اما بهشت است. امتحان آدم اما همینجا بود، دستهای شیطان پر از زنجیر بود. خداگفت: زنجیر هایتان را پاره کنید ، شاید نام زنجیر های شما عشق است! یک نفر زنجیرش را پاره کرد، نامش را مجنون گذاشتند. مجنون اما نه دیوانه بود و نه زنجیری. این نام را شیطان برای او گذاشت. شیطان آدم را در زنجیر می خواست، لیلی مجنون را بی زنجیر می خواست. لیلی می دانست خدا چه می خواهد، لیلی کمک کرد تا مجنون زنجیرش را پاره کند. لیلی زنجیر نبود، لیلی نمی خواست زنجیر باشد. لیلی ماند ، زیرا لیلی نام دیگر ازادی است.
خوبم زیبامخوب باشحست چطوریه ک نمیری مدرسه فردا؟😂😭

همیشه خوب باشی

اتفاقا با یکی از دبیرای مدرسه کار دارم فردا هست تو مدرسه و تا اخر هفته دیگه نیست ..  مجبورم برم /:

البته اینکه قرار نیست تا ساعت ۳ اینا مدرسه باشم  هم خوشحالم هم ناراحت 😐

لیلی نام دیگر آزادی .......دنیا که شروع شد، زنجیر نداشت ، خدا دنیای بی زنجیر آفرید. آدم بود که زنجیر را ساخت، شیطان هم کمکش کرد. دل ، زنجیر شد، زن زنجیر شد، دنیا پر از زنجیر شد و انسانها همه دیوانه ی زنجیری! خدا دنیا را بی زنجیر می خواست. نام دنیای بی زنجیر اما بهشت است. امتحان آدم اما همینجا بود، دستهای شیطان پر از زنجیر بود. خداگفت: زنجیر هایتان را پاره کنید ، شاید نام زنجیر های شما عشق است! یک نفر زنجیرش را پاره کرد، نامش را مجنون گذاشتند. مجنون اما نه دیوانه بود و نه زنجیری. این نام را شیطان برای او گذاشت. شیطان آدم را در زنجیر می خواست، لیلی مجنون را بی زنجیر می خواست. لیلی می دانست خدا چه می خواهد، لیلی کمک کرد تا مجنون زنجیرش را پاره کند. لیلی زنجیر نبود، لیلی نمی خواست زنجیر باشد. لیلی ماند ، زیرا لیلی نام دیگر ازادی است.
2801