2777
2789
عنوان

دورهمی رفقا دت دت آی لایک دت 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👀

| مشاهده متن کامل بحث + 579058 بازدید | 167645 پست
حرفات مُسَکنه برام🥲🩹اعدام؟🤣🤣🤣🤣🤣دهنت سرویسسسسسس

شوخی میکنی؟🙂 

اره چون نقض قانون کرده😭🤣

+"وقتی غم داشتم میومدم پیش تو، حالا خودت غمی،کجا برم؟"      _"اشتباهه بگم از دست خودم، تو بغل خودم گریه کن؟"
دوست منم تو صفه چت نمی‌مونه🥲🤣 پس در این مورد نمیدونم😭😂 این دیگ ینی برام مهم نیس ناراحتیت

رفیقت حتما از اول اینجور بوده ن اینکه یهو اینجور بشه عزیز دلم‌...

آره دیگ

میدونی و اینکه خ راحت قبول کرد ...

《من می دونستم قلبِت از سنگِ` ولی فک میکردم قلبایِ سنگی اگه روشون چیزی حک بشه هرگز پاک نمیشه..!》

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

رفیقت حتما از اول اینجور بوده ن اینکه یهو اینجور بشه عزیز دلم‌...آره دیگمیدونی و اینکه خ راحت قبول ک ...

اره کلا اینجوریه 🥲😂💔برعکس من  

بازم بهت بگم یا تو کله پوکت فرو رفت؟ بفهم دیگههههه

+"وقتی غم داشتم میومدم پیش تو، حالا خودت غمی،کجا برم؟"      _"اشتباهه بگم از دست خودم، تو بغل خودم گریه کن؟"
2802
اره کلا اینجوریه 🥲😂💔برعکس من بازم بهت بگم یا تو کله پوکت فرو رفت؟ بفهم دیگههههه

کلا اینجوری باشه خ فرق داره🥲🩹

چیو بگی؟🤣🤣

《من می دونستم قلبِت از سنگِ` ولی فک میکردم قلبایِ سنگی اگه روشون چیزی حک بشه هرگز پاک نمیشه..!》
کلا اینجوری باشه خ فرق داره🥲🩹چیو بگی؟🤣🤣

اره خب، تغییر یهویی عجیبه.. 

اینکه اون برای تو ساخته نشده بود و ب درد هم نمی خوردین  

مختصر و مفید: گروه خونی تون فرق داشت ✅

واقعا دلم آروم گرفت..ن جون ب تو 🤣

خوشحالم)))

نهه توروخدا بزا قبولش نکنم ، برا خودت🤡😂

اره خب، تغییر یهویی عجیبه.. اینکه اون برای تو ساخته نشده بود و ب درد هم نمی خوردین مختصر و مفید: گر ...

اره دیگ

مخصوصا وقتی بگی این رفتار آزارت میده

یا اینکه اوایل کلا باشه 

اخرا کم

میفهمم دیگ..

خر نیستم ک( هستم   عر عر)

ن دیگ‌فهمیدم🥲

ولی ینی دوباره ی آدم مث اون میاد؟🥲

اره دیگمخصوصا وقتی بگی این رفتار آزارت میدهیا اینکه اوایل کلا باشه اخرا کممیفهمم دیگ..خر نیستم ک( هس ...

اره واقعا هر ک نیستی😐بچه ی ساله هم این و تشخیص میده 

ببین خرِ عزیزم، ینی تو اینقدر خری ک بازم آرزوی یکی مث اوشون و داری؟  

احمق جان آرزو کن یکی بهتر از اون بیاد  

اره واقعا هر ک نیستی😐بچه ی ساله هم این و تشخیص میده ببین خرِ عزیزم، ینی تو اینقدر خری ک بازم آرزوی ...

هر=خر😭😂

اره واقعا هر ک نیستی😐بچه ی ساله هم این و تشخیص میده ببین خرِ عزیزم، ینی تو اینقدر خری ک بازم آرزوی ...

آره بخدا🤣😭

ولی هیچکس اون نمیشه 🥲

عر عر

امیدم ب دانشگاه س..

کاش یکی باشه

نمیخوام تنها بمیرم🤣😭😭

آره بخدا🤣😭ولی هیچکس اون نمیشه 🥲عر عر

میدونم چی میگی 🙃 

🐎 عع دوستت👉🏻

2801