2733
عنوان

دورهمی رفقا دت دت آی لایک دت 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👀

| مشاهده متن کامل بحث + 385066 بازدید | 99038 پست
@rrrpngdlxdc

ریحونه؟ 😐😂

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو غلط میکنی خوشت نیاد خیلی نازی که خیلیم قشنگی قربونت برم ک

نمیاددد

نه بابا قشنگ چیه

حالا بعدا عکس کاملمو میدم بت

خوشم نمیاد ع خودم برا همین زیاد اهل عکس و اینا نیسم

خدانکنهههه

♡...When the sunshine
@rrrpngdlxdc ینی تو مخ دختر خالتو نتونستی بزنی؟بخدا ماعم دل داریمدلمون براش تنگ میشهمگه چن تا نگین ...

من زورم به نگین میرسه اخهه؟ 

همون بگو🥲

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
میدونم الان میگه قربونت

😂😂جون بابا

نمیادددنه بابا قشنگ چیهحالا بعدا عکس کاملمو میدم بتخوشم نمیاد ع خودم برا همین زیاد اهل عکس و اینا نی ...

هرکی چهره ی تورو داشت الان اعتماد به نفسش خدا بود 

واقعا خیلی به دل میشینی 

این چرتو پرتا چیه میبافی

♡...We shine together
این دختره غیب شد ن؟کجا رف یهوحداقل بخاطر اون ی پیام فاکی ک مونده تو پی امام بیا😒

نمد

یه ماه دیگ میشه یه سال که رفته... 

تو اون یکی کاربریم ۶ تا پیام دارم از کاربرای ترکیده😂😂💔

حافته جدیدیه ک توسط دانشمندی ب اسم ریحون در ۲۰۲۴ کشف شده و قرار وقتی پیر و فرتوت شد ت کتابا بنویسن ع ...

خداروشکر بالاخره به یه حا رسیدم😂

هرکی چهره ی تورو داشت الان اعتماد به نفسش خدا بود واقعا خیلی به دل میشینی این چرتو پرتا چیه میبافی

میدونی اخه تو چهرمو ک ندیدی فقط ی چشممو دیدی🤣

نه بابا کجام ب دل می شینه🤣🤣🤣🤣🤣

نگو خندم میاد🤣🤣🤣🤣🤣

♡...When the sunshine
2706