2777
2789

من نبردم 

یعنی وقتی که بهم دادن چند روز دیگه هست 

اما پسر دوستم  رفته و تو تمام مراحل یعنی قد و وزن و سنجش گوش و بینایی و... مادر بوده فقط سنجش هوش بچه تنها تو اتاق رفته و سولای هوش و پرسیدن

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام..پسرمنم خجالتیه..پسرشماراحت توسنجش جواب داد؟؟منم نگرانم .پسرم سال بعدمیره اول

سلام عزیزم توهمه مراحل کنارش بودم فقط واسه تست هوش که باید تنهاباشه نمیرفت داخل که خانمه خداخیرش بده اجازه داد منم برم داخل ولی سوالارو نپرسید چون میترسن لو بره یه چندتا بازی هوش انجام دادوقبول شد نگران نباش

سلام عزیزم توهمه مراحل کنارش بودم فقط واسه تست هوش که باید تنهاباشه نمیرفت داخل که خانمه خداخیرش بده ...

خداکنه پسرمنم همکاری کنه جواب بده..خیلی نگرانشم

خدایاشکرت بابت همه چیز......انچه دلم خواست نه ان میشود.هرانچه خداخواست ان میشود
سلام عزیزم توهمه مراحل کنارش بودم فقط واسه تست هوش که باید تنهاباشه نمیرفت داخل که خانمه خداخیرش بده ...

راستی کلاس اول مدرسه راحت رفت؟؟یا گریه میکرد

ببخشید من دیربه دیرمیام سایت واسه همین دیر جواب میدم..یه هفته کامل ازساعت۸ تا۱ بایکی دیگه ازمامانا که پسرش گریه میکرد مینشستیم جلوی درکلاس درو بازمیذاشتن که مارو ببینن داغون شدم تاعادت کرد

بعدش یه روز که حواسش نبود مافرارکردیم اومدیم بیرون توماشین نشستیم یکم گریه کردچندروزم تو کوچه توماشین بودم زنگای تفریح میرفتم پیشش آخر سر مدیرشون مبصر سالن کردش خوشش اومد خودش گفت دیگه نیا وخلاص شدم

بعدش یه روز که حواسش نبود مافرارکردیم اومدیم بیرون توماشین نشستیم یکم گریه کردچندروزم تو کوچه توماشی ...

خیلی ممنون که باحوصله جوابمودادی