2733
با سلام دخترم الان دوسال و دو ماهشه. چه مکملی رو توصیه میکنید. البته با تحقیقاتی که کردم میخوام یکی از این دوتا رو بدم. کسی تجربه داره؟ خیلی برام مهمه. شما به بچه این سنیتون چه مکمل هایی میدید؟ چقدر؟
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
لطفا نظرات و بگید من میام و میخونم بسیار ممنـــــــــــــــــــــــــــون
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون هستی جان ویتاگلوبین و الان چقدر باید بدم؟و چه زمانی؟
من دوتا دکتر میرم یکیشون خیلی شدید به ویتاگلوبین تاکید داره (البته دخترم کم خونی نداره) یکی دیگه به سانستول منم موندم ولی الان خوندم ویتاگلوبین مشخصه ها : مقوی، انرژی بخش و نشاط آور افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به هضم بهتر غذا و افزایش غذا افزایش رشد و میزان یادگیری موثر در سلامت پوست، مو و ناخن، افزایش قدرت بینایی، کمک به شادابی کودکان بهبود اشتها و افزایش متابولیسم موثر در رشد و و نمو کودکان موثر در خونسازی موارد مصرف : مکمل غذایی خون ساز کمک به تامین ویتامین ها، مینرال ها و اسید آمینه های مورد نیاز جهت تقویت سیستم ایمنی، تقویت سیستم عصبی، کمک به پیشگیری از کم خونی، بهبود روند تغذیه و متابولیسم
مولتی ویتامین هستن دیگه ویتاگلوبین و بالا نوشتم، سانستول هم تقریبا همینه
منم خودم اصرار دارم که بدم چون مطمئنم سیستم ایمنیش ضعیف شده. امسال تندتند مریض میشه
2706