2777
2789
عنوان

خانم هایی که تجربه سفر به فرانسه تو عید داشتید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 4471 بازدید | 96 پست
ما هر کاری کردیم نشد آخر تصمیم گرفتیم بعد از عبد واسه تیر و خرداد اقدام کنیم و مجبوراً واسه تعطیلات تور ترکیه رو گرفتیم امیدوارم تعطیلات خوبی باشه واسه همه و هر جا که می رید خوش باشید و سلامت از همه دوستام واسه راهنمایی های خوبشون ممنون هستم😍😘
همیشه جمله ی "کاسه داغ تر از آش" برام خنده دار و مبهم بود... تا اینکه با ماکرویو آشنا شدم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
نه عزیزم اصلاً نزاشتن بریم تو که مدارک رو نشون بدیم گفتن اسم شما تو لیست کسایی که امروز وقت داشتن ثبت نشده و وقت ها همش پر هست تا قبل از عید
همیشه جمله ی "کاسه داغ تر از آش" برام خنده دار و مبهم بود... تا اینکه با ماکرویو آشنا شدم.