2733
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65814 بازدید | 1150 پست
سلام خوب بود عنوان تاپیکت این بود که ترسو و باردار نیاد اعضای خونوادتون کسی نماز میخونه؟ صوت سوره ...

ستاره چهارده مربع و یک مربع چیه؟

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

قبل از خواب دستتو سرکه ای کن بزن به موهاش

یه لیوان سرکه تو اتاق بزار

اسفند و عود دود کن

تو آب کمی سرکه یا نمک بریز کف خونه رو طی بکش 

اگه میخوای بزن سوره بقره صوتی ،دانلود کن بزار تو خونه خودش بخونه

با این کارا،تضمینی صد درصد میرن

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ما دوستیم تازه وقتی وسایلم تو خونه گم میشه با صدای بلند میگم دوستان عزیز هزار بار گفتم بهتون یه چ ...

نتونستم به حرفت نخندم 😂دوستی مسالمت امیز که میگن یعنی همین

غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین است🌸🌸
من شماره ی یه خانومی رو بهت میدم دعا نویس نیست بهت دستور دعای قرانی میده بخونی.زنگ بزن راهنماییت کنه ...

پول میگیره؟؟

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥

درکل اگه خودشون و نشان دادن خوب نیست اونجابمونیدو مخصوصا بچه کوچیک داری، هیچ وقت خدا به چیزی که انشان اشراف نداره نمیزاره اسیب بهش برسه ولی احتمالا کاری انجام دادین که خودشون ونشان دادن، سوره جن توخونه پخش کنید،

نه من الان دشوریم 🤣🤣🤣 مشکل اینه الان این ترس خودش نشون نمیده بزار شب بشه بعد می فهمییی 🤣🤣🤣🤣

خدا نکشت دختر🤣🤣🤣به نکته ظریفی اشاره کردی😂

غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین است🌸🌸

عزیزم سنجاق با لباس بچه وصل کن و قرآن بزار کنار قبل خوابشم براش قرآن بخون 

یعنی چی که نمیترسی!!!!

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹

نادعلی زیاد بخون

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

اجنه از هیچی نمیترسن الا امام علی....

و اینکه اگ ازار برسونن میسن کفار ک نادعلی یا ذکر یاعلی زیاد بگید....امتحانش کردیم جواب داده این ذکرا

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

منم یه شب خواب بودم. دقیقا نصف شب توی خواب احساس کردم یکی داره نگام میکنه.حتی چشمام هم بسته بود ولی با چشم بسته فقط دو تا چشم سیاه دیدم که نزدیک صورتمه و زل زده بهم داره نگاه میکنه. جیغ کشیدم و گفتم این کیه داره اینجوری نگام میکنه.. نا پدید شد. چنان عرقی کرده بودم و تپش قلب گرفته بودم. تا صبح خوابم نبرد..

من چند سال خونه ای زندگی کردم که قبلش سردخونه نگهداری مرده ها بودش هیچ وقت نه روح دیدم نه جن نه صدا ...

همش دروغه .خرافاته اصلا چیزی به عنوان جن وجود نداره.خواب و بیدار هستن خواب میبینن.از بس بهش فکر میکنن.بعد که بیدار میشن .فکر میکنن واقعی هست.من فکر میکنم.و گرنه برای همه یکسانه.همه ادم های خدا یجورن.

2706