2733
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65814 بازدید | 1150 پست
من سایه سیاه تو خواب میدیدم    هربارم میبینم  مریض میشم.باهام حرف میزنن ولی یادم میره ...

عزیزم کنارش هم اگه دوس داری سوره بقره و بزار پخش شه تو خونت

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی قدیما تو روستای ما.مادرشوهرم بچه بود داشتن قایم موشک بازی مکردن.مادرشوهرم چشم میزاره که بره دنبال دوستاش.یهو میبینی یه صدای اواز و طبل و رقص اینا میره میبینه زنا با لباس رنگی موهای بلند اواز مخونن اینم خوشش میاد با اونا میاد.اونام قشنگن جلوی مادرشوهر یه غذای خوشمزه ای میزارن مادرشوهرم ک میخاس بخوره دوستاش صدا میزنن اونام غیب میشن میرن😑

شنیدین وقتی ابجوش ریختنی زمین باید بسم....گفت

قدیما یکی از اقواممون یه زن جن رو گرفته بود.

اینام ابجوش ریختن بچه ی اون زن رو کشته بودند

بعدش یه سنجاق بهش وصل کرده بودن قشنگ شده بود برده اونا.میگفتن برو طلا بیار هیزم میاورد ولی اگه میگفتی هیزم بیار طلا میاورد قشنگ هر کمکی مخاستی مکرد

یهو سنجاقو باز میکنن این درمیره

و روبه فامیلمون میکنه نفرینشون میکنن

ینی هرچقدر خونشون تمیز میکردن کثیف میشد 

میگن که آه اون زنه گرفته بود اونارو

یبارم باز تو روستا یکی از اقوامون میره گوسفنداشو ببره ((چرا)) میره دیه برنمیگرده

بعد از چند سال برمیگرده میبینن کلا اخلاقش عوض شد.مث میمونا روپاهاش میره عین دیوونه ها شده بود اخرسر مردش😑

ازکجاباید گرفت

امامزاده ها اکثرشون یه مغازه هایی دارن که میفروشه

ولی خب از یه جای معتبر هم سفارش بدی برات میارن

برای‌نیتم‌یه‌صلوات‌یادعا‌مهمونم‌میکنی:)🤍 کسی‌قصدخودکشی داشت تگم کنین ‌کمکش کنم 🌚💚 
منم ترسو امم کاش اولش میگفتیییی الان ریدم به خودم 😨😨😨😨  ولی از سرکهه به شدت متنفرن چار گوش ...

😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃

وااای منک واقعا ترسیدم اصن فرررراررررر کنیین من بودم از ایران میرفتم:/

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
ازکجاباید گرفت

بابد از جای معتبر گرفت.شهرهای مذهبی مثل قم و مشهد یه جاهایی سفارش میگیرند.باید هر کس به نامش نوشته بشه مثلا من برای خودم اسم خودم و مادر و پدرم رو دادم برام نوشتن.برای پسرم اسم خودش و اسم مادر و پدرش رو باید بدم بنویسند اونیکه برای منه برای پسرم فایده نداره باید روی پوست اهو نوشته بشه اون دعا و داخل قاب نقره باشه.قبل از بستن به بازو راست هم یه نماز داره اونم یا نیابتی برات بخونند با خودت باید بخونی.بعد از اون وقتی به بازوی راستت ببندی عمل میکنه و دیگه نیاز نیست همیشه به بازو باشه میتونی مثل گردنبند بنداری گردنت با داخل کیف همراهت باشه.من خودم پارسال دادم برام نوشتن به نظرم خوب بود راضی هستم در کل ازش.مم از مشهد برام فرستادن مدلی که من انتخاب کردم با نماز نیابتی و هزینه پست پارسال285تومن شد امسال هم دیدم هنوز اون قیمته

ما ملت حسينيم
چقدر خوب من میفهمم حرفاتونو ....  خصوصا اونجایی که از خستگی گفتین... از سیاهی ... از امواج منف ...

یه سایتی هست به نام سایت دایی ابراهیم برو بخون مطالبش رو.میتونی بهش ایمیل بدی و مشکلترو بگی زود جواب میده پول هم نمیگیره

ما ملت حسينيم
2706