2777
2789
عنوان

بیاید بگم چی شدددد🥴😣

276 بازدید | 24 پست

همین یکی دوساعت پیش ناهارو خوردیم و با همسرم نشستیم که یه استراحتی بکنیم یه قلیونی بکشیم و بعدشم بره سرکار 

رفتم سر گوشیم دیدم یه شماره ی ناشناس چند بار باهام تماس گرفته (بی پاسخ) 

توجهی نکردم چون همسرم حساسه 

پیامک داد که سلام مرضی هستم 

منم هرررچی فکر کردم اصلا مررضی به یاد نیوردم که بشناسم 

دیدم دوباره زنگ زد باز اهمیتی ندادم ولی ادامه داد و چند بار زنگ زد هم زنگ میزد هم تک زنگ 

ترسیدم 

به همسرم گفتم که یه شماره ی ناشناسه چند بار تماس گرفته نمیدونمم کیه 

گوشیمو ازم گرفت یکم که گذشت به همون شماره با گوشیه خودم زنگ زد دیدیم یه پسره جواب داد همسرمم میگفت زنگ زده بودی ولی اصلا جوابی نمیداد انگار شوکه شده بود که همسرم جواب داده ! 

خیلییی گفت زنگ زده بودی شما؟ چیکار داری هی زنگ میرنی ؟ 

بعد طرف قطع کرد دوباره شوهرم زنگ زد جواب داد ولی اصلاااا حرف نمیزد باز شوهرم گفت چرا حرف نمیزنی بی بُته دیگ اعصابش خرد شده بود پسره برگشت گفت مگ فوضولی یه همچین چیزی گفت شوهرمم فحشو گرفت بهش ولی طرف از رو نمیرفت حرف نمیزد حتی قطعم نمیکرد همسرمم فقططط فحشش میداد 

اخر پسره برگشت گفت خودت زنگ زدی من کی زنگ زدم 😐صداشم از ته چاه میومد 

هرکیم بود با همسرم خیلی لج داشت تنفر ازش میبارید 

خیلییی استرس دارم الانننن😣

همسرمم شمارشو میخاست برداره فهمید یکیه ک منو میشناسه میخاست شر بپا کنه شمارشو بده دست چند نفر که پی شو بگیرن پیداش کنن 

بههه زوور مقاومت کردم نزاشتم شماره رو برداره (البته نه یه جوری ک گوشیو بهش ندم و نزاره شماره رو بببنه ها)

یه جوری جمعش کردم گفتم صبر میکنیم اگ تا شب بازم مزاحم شد شمارشو بردار 

بعدم که میخاست بره سرکار میفهمیدم که خیلییی نگرانه و اعصابش خرده وقتیم ک داشت میرفت هی بهم میگفت نگران نباشم دیگ مواظب باش حواست باشه 😟

بچه ها چیکار کنم 😣

پسره رو صداشو میشناختم انگاری برام آشنا بود 

قبل ازدواجم یک سال و نیم پیش یکی بود خیلییی منو میخاست مامانش مادربزرگش هر کی بود و فرستاد خونمون خودش ولم نمیکرد آخرم من نخاستمش 

بعد ازدواجمم خیلی پِیَم بود خیلی پیغام داده بود ک راضیش کنید برگرده من همه جوره هنوز میخامش نتونستم و نمیخامم فراموشش کنم

بچه ها 

نکنه همین آدمه ؟ 

چون صداشم صدای همین آدم بود انگار 

خیلییی استرس دارم 😣

اگه شوهرم شمارشو برداره و پیداش کنه و صد درصدم میدونم ک این کارو میکنه بعدش من چه خاکی تو سرم بریزممم 

شوهرمم خیلییی حساسه روووم یکی یه نگاه بهم کنه چشاشو میخاد در بیاره

بگید چیکار کنممم خیلیی استرس دارممم

بگو چگونه بمیرمت که اینگونه در من نفس میکشی ، بگو چگونه وابسته بودنت نباشم که اینگونه زندگی ام را با من قدم میزنی و خنده ام را بیخ گوشم جا می گذازی ، بگو چگونه در تو حبس نباشم که اینگونه در من جاری هستی ، که اینگونه حالم با تو خوب است❤️⁩M❤️

شما تقصیری نداری که

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
تقصیر شما چیه؟

من تقصیری ندارم واقعاااا 

ولی میترسم شوهرم یه ش ی بپا کنه مخصوصا اگه بفهمه حسی بهم داره و داشته ک بدتر یا خودشو میکشه یا اونووو 

بگو چگونه بمیرمت که اینگونه در من نفس میکشی ، بگو چگونه وابسته بودنت نباشم که اینگونه زندگی ام را با من قدم میزنی و خنده ام را بیخ گوشم جا می گذازی ، بگو چگونه در تو حبس نباشم که اینگونه در من جاری هستی ، که اینگونه حالم با تو خوب است❤️⁩M❤️
2804
شمارشو بزن توی نامبر بوک ببین به چه اسمی سیوه

نامبر بوک چیه گلم ؟!؟ 

میشه راهنمایی کنی منو ؟!؟ 

نهایتش همون ادمه شما هم میگی خواستگارم بود ب توافق نرسیدیم

اگه همونه ک هشتاد درصد همونه 

چرا باید یه همچین کارایی کنه وقتی میدونه متاهلم 

اخه فقط خاستگار نبود یه چند ماهی باهم در ارتباط بودیم 

شمارتو چرا عوض نکردی آخه

به خدا خطم جدیدهههه😭😭😭😭

اگر همون ادم بود و شوهرتون فهمید بهش بگید ک هرکس ی گذشته ای داره و این ادمم مربوط میشه ب گذشته من ک ...

اخه مشکل من اینه ک همسر من منطق این حرفارو نداره ⁦🤦🏻‍♀️⁩

اگه همونه ک هشتاد درصد همونه  چرا باید یه همچین کارایی کنه وقتی میدونه متاهلم  اخه فقط خ ...

خب شما نگو ک باهم درارتباط بودیم دوست بودیم

بگو‌  خواستگارم بود خاله عمه شو فرستاد ی چند وقت رفتیم اومدیم نپسندیدم جواب رد دادم

مرض داره

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
2801