2777
2789
عنوان

اسم محمد کیان یا محمد آرشام یا مهدیار ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6434 بازدید | 28 پست
مهدیار عالیه ....................شک نکن ..........................اون یکی ها تلفظشون سخت ه ........سخت که نه طولانیه ...مخصوصا محمد ارشام ....................محمد کیان هم خوبه ولی مهدیار خیلی خیلی قشتگه .........و همین که میگی به نذز و اینا عاتقاد دار همون مهد یار ................................

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مهدیار که خوبه. نذر هم کرده...من بودم جرات نمیکردم رو نذرم حرف بزنم

اما ترکیب محمد + اسم فارسی دوست ندارم

تو این اسمها کیان رو ترجیح میدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بچه ها مرسی از همتون که نظر میدین . الان بهش زنگیدم نشسته گریه میکنه . بهش میگم تو که از اول این اسم رو دوست نداشتی چرا گذاشتی . میگه آرزوم بوده همیشه اسم کیان و بزارم الانم اسم آرشام به اسم شوهرم میاد و اونم دوست داره . بچه ها واقعا تا حالا کسی به این موضوع بر نخورده ؟ واقعا دوستم نمیتونه یکاری کنه که هم خودش راضی باشه هم خدا !!! نمیدونم والا طفلی فقط همین یدونه بچه هم میتونه داشته باشه اونم بعد از این همه سال ...
عاقبت در یک شب از شبهای دور / کودک من پا به دنیا می نهد / آن زمان بر من خدای مهربان / نام شورانگیز " مــادر " می نهد .............. .
2802
اگر خدا من رو لایق بدونه و مامان بشم حتما میزارم محمد کیان . درسته ترکیبیه اما معنی خیلی قشنگی داره
عاقبت در یک شب از شبهای دور / کودک من پا به دنیا می نهد / آن زمان بر من خدای مهربان / نام شورانگیز " مــادر " می نهد .............. .
سلام عسل جان ...
مهدیار هیچ ربطی به حضرت مهدی نداره منم اول واسه پسرم اسم مهدیارو انتخاب کرده بوده فکر میکردم معنیش میشه یار حضرت مهدی چون تو بعضی سایتها دیده بودم اما وقتی رفتم تو سایت ثبت احوال و از پدر همسرم که تو ثبت احواله معنیشو پرسیدم گفت مهدیار یعنی سرباز وطن و مهدی یار یعنی یار حضرت مهدی ... یعنی مهدیارو باید مهد+یار صدا کنی ... رو د مهد ساکن میخوره که من خوشم نیومد
هرگز زانو نخواهم زد , حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود ...
مامان تینا جون مرسی از توضیحاتت . امضات موهای تنم رو سیخ کرد . خدا نصیب منم بکنه . بچه ها دوستم هنوز تصمیم نگرفته . حالا من بنظرم رسید که القاب حضرت مهدی رو بزاره مثل طاها که خیلی قشنگه . اما
مامان تینا جون مرسی از توضیحاتت . امضات موهای تنم رو سیخ کرد . خدا نصیب منم بکنه . بچه ها دوستم هنوز تصمیم نگرفته . حالا من بنظرم رسید که القاب حضرت مهدی رو بزاره مثل طاها که خیلی قشنگه . اما اون
مامان تینا جون مرسی از توضیحاتت . امضات موهای تنم رو سیخ کرد . خدا نصیب منم بکنه . بچه ها دوستم هنوز تصمیم نگرفته . حالا من بنظرم رسید که القاب حضرت مهدی رو بزاره مثل طاها که خیلی قشنگه . اما اون هنوز
مامان تینا جون مرسی از توضیحاتت . امضات موهای تنم رو سیخ کرد . خدا نصیب منم بکنه . بچه ها دوستم هنوز تصمیم نگرفته . حالا من بنظرم رسید که القاب حضرت مهدی رو بزاره مثل طاها که خیلی قشنگه . اما اون هنوز مردده

به این دوستتون بگید وقتی نذر کرده اسم بچه رو بزاره مهدیار باید همون نذرش رو ادا کنه چون قرار بوده یار حضرت مهدی باشه و با لطف ایشون بچه دار شده اند اگه اسم بچه اش رو چیز دیگری بزاره یعنی یه جور به حضرت مهدی خیانت کرده و منتظر عواقبش باید باشه . اینکه میگه پشیمونم چون یار داره حرف بی ربطیه . مهدیار واسه ایشون خیلی هم اسم قشنگیه . در حقیقت تکلیفش رو با خودش معلوم کنه . محمد آرشام جمع اضداده . یعنی مطمئن باشید اگر آرشام و حضرت محمد همزمان بودند بین سپاهیانشون جنگ میشد . پس بیخودی دو تا اسم بی ربط مسلمونی و زرتشتی رو به هم ربط ندن .