2733

دوستم اونوقت که ناباروری داشت نذر کرد اسم بچش اگر پسر شد بذاره مهدیار اما الان پشیمونه میگه چون آخرش یار داره مسخرش میکنن ... میگه میزارم آرشام یا کیان اولشم محمد میزارم . مثلا محمد کیان . حالا بنظر شما کار درستی میکنه ؟ بالاخره محمد هم اسم حضرت مهدی هستش دیگه ؟ من بهش پیشنهاد دادم مثلا اگر آرشام گذاشت تو گوش بچه موقع اذان اسم مهدیار رو بگه و موقع شیر دادن هم همینطور اما یکم میترسه خدا قهرش بیاد
عاقبت در یک شب از شبهای دور / کودک من پا به دنیا می نهد / آن زمان بر من خدای مهربان / نام شورانگیز " مــادر " می نهد .............. .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینکه نذر کرده و ...حکمشو من نمیدونم ولی ....به نظر من

محمد به تنهایی زیباست ٬ آرشام به تنهایی و کیان به تنهایی ...

من خودم آرشام و کیان را ترجیح میدم با تمام احترامی که برای حضرت محمد قائلم. و متاسفانه مهدیارو نمی پسندم ..
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
نمیدونم به نظر منم باید نذر ادا بشه اما خیلی گیره . بهش میگیم اسم شناسنامه ایش رو بزار مهدیار یا اصلا امیر مهدی میگه بچه چند اسمه میشه که منم این حرف رو قبول دارم چون خودم دو اسمه هستم همیشه برام دردسر بوده
عاقبت در یک شب از شبهای دور / کودک من پا به دنیا می نهد / آن زمان بر من خدای مهربان / نام شورانگیز " مــادر " می نهد .............. .
مامان محمد مهدیار معلومه که خوشمله . اما خوب همه سلیقه ها یکی نیست عزیزم . مهدیار خیلی قشنگه
بچه ها بیاید نظرتون رو بگید دوستم دسترسی به اینترنت نداره
صیغه نذر رو نمیدونم اما بارها تو محرم و جاهایی که باهم بودیم روضه ای چیزی بود گریه میکرد و میگفت اگر بچه دار بشه اسمش رو میزاره مهدیار
واااااااااای نه دیگه!!!!!!!!!! این اسما یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
اﻧﺴﺎن ﮐﻪ ﻏﺮق ﺷﻮد ﻗﻄﻌﺎً می میمیرد؛ ﭼﻪ در درﯾﺎ، ﭼﻪ در رؤﯾﺎ، چه در دروغ، ﭼﻪ در ﮔﻨﺎﻩ، چه در خوشی، چه در قدرت، چه در جهل، چه در انکار، چه در حسد، چه در بخل، چه در کینه، چه در انتقام. . . مواظب باشیم غرق ﻧﺸﻮﻳﻢ! انسان بودن، خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد… ((گاندی))
2706