2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا؟

نمیترسی بگم ؟

بیا خصوصی 

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
😐😐کجا 

خونه اشون رفت تو خیابون، شهرداری اومد صاف کنه،بیل زد، گنج در اومد..

کلی سکه گفتن طلا ک نقره بوده ک مردم بردن اما بعضیا پس اوردن و تقسیم شد بین وراث

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
چ حرفا .. ب همین راجتی هم نیست دولت بفهمه پدر طرفو در میاره

فعلا ک پدر کسی رو در نیورد!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خوب اسمشو نمیگی همشو اونا می برن 😐😂😂😂

دارن خیلیا میبرن زیر خونه همه هس توروستامون مخصوصاااااااا زیر مسجدمون شدید پره ولی خب باید موقعه ای که کسی نیس پیدا کنی

ما یه مدت وضعمون خیلیییی خوب شد همه میگفتن بابام گنج پیدا کرده😂

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
خدایی؟😐😐

آره، هممون هم میدونیم. داییها، خاله ها، و... .

پدر ، مادربزرگ من بسیااااااار ثروتمند بوده ، و تنها بچه ش مادربزرگمه.

اون وسایل و سکه و ... رو از ترس پنهان می‌کنه تو یک روستا و یک خونه میسازه و زن و بچه ش رو ویبره اونجا در امان باشند.

خودش رو میکشند بنده خدا جوون مرگ شده... زمانیکه مادربزرگم ۱ ساله بوده.

هنوز همه اون ها پشت دیوار آشپزخونه مادربزرگمه.

منتها اینقدرررر  باغ و زمین و ... به دایی هام ارث داده دیگه سراغ اون نمی‌رند. 

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2706