2733
عنوان

اونای که شبها برا بچه هاشون قصه میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 39 پست
درست قبول دارم در یه لحظه اتفاق میفته ولی بازم میگم بچه رو نباید به شیوه ای که شما میگید اگاه کرد .فعلا ما باید حواسمون چهار چشمی بهشون باشه تا بزرگ تر بشن تا متوجه منظورمون بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا دختر من هنوز تو مرحله داستان کوک کوک و پیشی میو میو هستش از بس هر شب چرت و پرت بهش میگم که فقط صدای جک و جونور توش باشه شوهرم میگه باز باغ وحش بازی شروع شد
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
بهتر نیست به جای اینکه بگی نباید بری خونه اون پیرزنه بگی از طرف قهرمان داستان که باشه یه روز با مامانم میایم خونه تون یا اول به مامانم بگم بعد اجازه داد میام خونه تون
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته