2777
2789
عنوان

دوستان سوال زنانه

749 بازدید | 45 پست

من چندروز پیش رفتم دکتر زنان که استاد دانشگاه تهران بود و فوق تخصص بود بعد ایشون به من گفتن واژن شما دهانه جای ۲سانت ؛دو نیم سانت وکف لگن تون هم سالمه ازنظر من عمل نمی‌خوای واین نیم سانت و چشم پوشی کن زیاد نیست اگه بخوای عملت میکنم ولی نظرمن دکترو بخوای نیاز نیست ولی دکترشهرخودمون که فقط متخصص زنانه بهم گفت عمل لازمی حالا موندم چیکار کنم نظر شما نیم سانت خیلی زیاد یا دیگه به قول دکتر من خیلی حساس شدم هزینه عمل دکتر شهرمون ۱۰تومن ولی اون خانم دکتر که تهران هستن گفت۲۷ که البته نظرش این بود به عمل نیازندارم

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

واسه چی میخوای عمل کنی 

رابطتت دردناک میشه والا، من میخوام این یکی رو طبیعی دنیا بیارم بلکه یکم وضعیتم بهتر بشه😑

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
به نظر من به اون خانوم دکتر که استاد دانشگاه هم هست اعتماد کن چون بیشتر پول میگیره به نفعشه عملت کنه ...

گفت افتادگی داری ولی چون از واژن نیومده بیرون وعلایم مثل بی اختیاری ادرار نداری وشلی واژن نیم سانت فعلا عمل نکن بذار سن که زیاد شد اونموقع عمل کن نه الان که کمه

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 
2801