2733
عنوان

بنظرتون حق با من نیست

162 بازدید | 20 پست

سلام من با آقایی اشنا شدم 

از اولم قصدش ازدواج بود گفت یکم باهم باشیم تا اخلاق همو بشناسیم منم یکم فرصت داشته باشم پولامو جمع کنم 

مهربونه 

نازم خریدار داره 

محبت میکنه 

اهل قلیون سیگار و مشروب اینا اصلا نیست 

بعد اهل درس و کار 

ی بارم قهر کردم از اینکه کم همو میبینیم 

گفت من سرکار میرم ی کار پاره وقت گرفتم تا بتونم زندگیمون تو رفاه باشه شغلش حسابداری 

ولی من دوست دارم تو هفته چند بار طرفم ببینم باهم بریم بیرون و خوش بگذرونیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله 

اگر خوبه بنظرت،خانواده رو در جریان بذارید تا حداقل نامزد بشید و بتونی بری خونه شون

چون تو دوستی حداقل دخترا شبا محدودیت ساعت برگشتن به خونه دارن،ولی تو نامزدی بیشتر دیش هم میمونید

اگه همه چیش خوبه که بسم الله

مثل دوست مامان منی  خب باید حق بدی آخه سرشون شلوغه وقت ندارن من خودم دیدم کی از فامیلامون ساعت ...

الان من انتظار دارم روز دختره با ی شاخه گل بیاد 😁😁😁😁😁هی دارم فحشش میدم تو دلم

اگر خوبه بنظرت،خانواده رو در جریان بذارید تا حداقل نامزد بشید و بتونی بری خونه شون چون تو دوست ...

بهم گفت یکم فرصت بده گفت درگیر پایان نامم درگیر ماشین و خونه اینا 

بهم گفت یکم فرصت بده گفت درگیر پایان نامم درگیر ماشین و خونه اینا 

خب اصلا دوره نامزدی و عقد برای راه اندازی این کاراس

خود این دوران فرصت محسوب میشه

خیلیا تو دانشجویی و پایان نامه و … ازدواج میکنن

اتفاقا تو این شرایط باهم بودن لذت بخش تره که

جدی صحبت کن باهاش

خب اصلا دوره نامزدی و عقد برای راه اندازی این کاراس خود این دوران فرصت محسوب میشه خیلیا تو دانشجوی ...

دیگه من نمیتونم بگم چرا نمیای خواستگاری تا آذر گفت فرصت بده 

2706