2733

گفتم بیام به شما هم خیر  بدم میاد 😂🤣😚😉

آقا این عروس ما از وقتی حامله شده دستبه سیاهو سفید نمیزنه  چون یه سقط خودبخودی داشته میگه باید استراحت مطلق باشم 🤔😐😑 که سقط ربطی به استراحت نداشته  دکترش میگه مشکلی نداره  ولی خب  این خانم  تصمیم گرفته بخوره و بخوابه  

تا چند روز پیش خونه مامانم بود  که بنده خدا مامانم ازش پذیرایی میکرد  بعد مامانم لیز خورده بود پاش شکست  دیگه عروس خانم تصمیم گرفت برگرده سر زندگی خودش 

داداشم وقتی برگشتن گفت  میشه بیاین یکم کمک مرتب کنیم  رفتیم دیدیم  پسرررررررررر  اوضاع وحشتناکه  من فکر میکردم در حد گرد گیری باشه ولی  اینقدر خونه شون کثیف بود که نگو 😷 با اینکه فقط برای خواب  و صبحانه خونه ی خودشون بودن 

من و خواهرم گفتیم نمیتونیم خودتون تمیز کنین 

حالا  دو روز پیش عروس زبون باز به من زنگ زد گفت   بیا پیشم حوصله ام سر رفته  ( حالا  عصر همیشه پاساژ گردی و تفریحش لنگ نیست) منم  با دخترام  پا شدیم رفتیم  پیشش  بعد که نشستیم گفت آبجی  میوه   بیارین   من سنگینم  (حالا فقط،پنج ماهشه اصلا شکم هم نداره)  

آقا در یخچال باز کردم    چشمام اینطوری شد 😱🥵🥶😵

یه وضعی کلی خوراکی نیم  خورده و جعبه ی پیتزا نصفه و   طبقه های یخچال  کثیف 😷😷

منم دیگه طاقت نیاوردم  دخترام صدا کردم  تمیزش کردیم  

فکر کنم نقشه اش بود😑🤨😫😫😫

ولی اومد کلی بوسم کرد  گفت  دعا میکنم آزمایشاتت خوب باشه 🤔🤨🙄

عروس پاچه خوار 😤🤐

بخدا  مامان بابامو همینطور  خام میکنه 

اه اه چه شلخته است 

شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستت درد نکنه خواهرشوهرمهربون ندیده بودیم ک دیدیم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

خونواده ی خودش کجان؟ 😐

بعد استراحت مطلق و پاساژ گردی؟ 😐

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

خوبه مثل عروس یه نی نی سایتی دیگه نگفته بیخود کردی نمیکردی

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

به زن حامله کمک کردی احرت با امام حسین 

کاری به عروس نداشته باشه بخاطر طفل تو شکمش که همخون خودتونم هس بخاطر خدا 

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
2706