2777
2789
عنوان

داداشم دوماهه عقد کرده زنشو نمیخاد دلم برا زنداداشم کبابه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3668 بازدید | 145 پست
عزیزم حتی خودم براش مام عطر لباس میخرم انقد یااااادش میدم

سلام داداشتون پیش یه مشاور یا روانشناس خوب بره اونا حتما کمکش میکنن تا متوجه بشه چرا یهووبی دلیل ازاون دختر خوشش نمیاد واگرم باز متقاعد نشد روانشناس بهش بگه چطوری موضوع رامطرح کنه تادخترخانم آسیب کمی ببینه

دقیقااااااااااااااااااااااا دقیقاااا حرف خودمم همینه

خیلی سخت نگیرین اگه کار به جدایی رسید‌.الان مردم روشن فکر تر شدن توی این زمینه شماهم همینطور رفتار کنین‌.جدایی چیز بدی نیس.وقتی دو نفر نمیتونن باهم ادامه بدن بهتره بهش پایان بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخت نگیرین اگه کار به جدایی رسید‌.الان مردم روشن فکر تر شدن توی این زمینه شماهم همینطور رفتار ک ...

سعی کن حداقل خودت برای یه مشاور مطرح کنی جریانو تا بهت کمک بهتری کنه

اگه سر یچیزایی بدجور ازش دلخور باشم چی؟ درحدی که هروقت بخوام یه کلمه ی خوب بگم همون ناراحتی مانع میش ...

تو زندگیه زناشویی کینه اصلا جایی نداره حنا خانم 

خودت اذیت میشی چون میخای عشق بدی اون خاطره میاد توذهنت  و باعث خدا نکرده سردی زن وشوهر میشه 

دوستان عمل prkانجام دادم یه مدت نمیتونم بیام سایت غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین هست
نگف ن فقط دو دل بود😭😭😭😭😭

دوست عزیزم زندگی زوری عین مرگ تدریجی هست جفتشون گناه دارن اگه داداشت نرفت پیش روانشناس شما بایه مشاوریا روانشناس این موضوع رامطرح کن تا حل بشه گذر  زمان اوضاع رو بدتر سخت تر میکنه

خب چاره چیه منم دلم برا داداشمم گاهی میسوزه ک داره با کسی زندگی میکنه ک نمیخاد ولی اگرهم طلاق بخان ب ...

عزیزم 

اصصصلا فکر نکن اگر جدا بشن برای دختره بده 

اگر میخوای در حقش خوبی کنی 

کمک کن به برادرت که خودش موضوع رو کم کم باهاش مطرح کنه. 

و بهش بگه که مشکل از اون نیست.

این زندگی ، زندگی نمیشه و بهتره دختر مردم بدبخت نکنین . بعد از دوره عقد تموم بشه خیلی خیلی بهتره. 

یک مورد مشابه این برای یکی از نزدیکان من بود. البته به صورت برعکس. یعنی دختره بعد از عقد گفت نمی‌خوام زندگی کنم و طلاق. 

پسره همه چی تموم بود به معنای واقعی! 

تازه از قبل با هم دوست بودند و عاشق هم بودند. 

برای پسره خیلی خیلی سخت بود . در حد فاجعه ! 

ما هم فکر میکردیم که چه قدر سخت و بدبخت شد و اینا .

ولی همش گذشت. 

و اون پسر چنان ازدواج خوبی کرد و آنقدر خوشبخت شد که میتوانم بگم اون جدایی و طلاق بهترین اتفاق زندگیش بود . 

الآنم شما فکر نکن فاجعه است 

اگر همو نمی‌خوان 

یا برادرت نمی‌خواد 

تمومش کنین 

به نفع هر دوشون هست 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
یجورایی همینطوری شده.حتی باهاش شوخی میتونم کنم اما محبت نه.دلم ازش شکست.هروقت خواستم محبت کنم پیش خو ...

خوب حتما در مورد اون ماجرا قبلا صحبت کردین حرفاتو نو زدین و دیگه تموم شده چرا ادامه دار بشه وتو ادامه  زندگی تاثیربزاره  

دوستان عمل prkانجام دادم یه مدت نمیتونم بیام سایت غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین هست
نزار تغییرت بدن این آدمای بد.. 😁😂

والا😂

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده