2733
عنوان

یعنی پولش حلالشه

371 بازدید | 11 پست

دندون پزشکمو میگم 1400ازم گرفت دندونمو پر وعصب کشی کرد سه ماه پیش 

ولی هنوز درد میکنه 😭 رفتم بهش گفتم درد دارم اصلا نگاه نکرد همش میگه روز دیگه بیا سرم شلوغه 

من که پول حلالش نکردم 

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عفونت کرده نه باس تا اخرش وایسته درسش کنه 

عفونت  نه فکر نکنم 

ولی کل کارش از عصب کشی تا پر 15دیقه طول کشید تندی انجام داد گفت برو هنوزم درد دارم شدید

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
باید دوباره بری حس میکنم عفونته

چند بار رفتم همش میگه برو روز دیگه بیا الان سرم شلوغه

پزشکا متاسفانه اکثرا حروم خور هستن

بعضیا هستن پولی که میگیرن حلالشون ولی این واقعا بی انصافی هست مگه من چقدر پول دارم که برم پیش دکتر دیگه اگه داشتم الان سه ماه دردشو تحمل نمیکردم

بعضیا هستن پولی که میگیرن حلالشون ولی این واقعا بی انصافی هست مگه من چقدر پول دارم که برم پیش دکتر د ...

اونا خیلی تعدادشون کمه اکثرشون همینجورن

حالا مال تو باز خوب بوده من میشناسم مریض رفته پیشش از دروغ گفته دندونت خرابه و دندونشو تراشیده و پرش کرده تا پول بگیره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
اونا خیلی تعدادشون کمه اکثرشون همینجورن حالا مال تو باز خوب بوده من میشناسم مریض رفته پیشش از دروغ ...

خدا خیرشون نده اون دنیا که باید جواب پس بدن 

فقط اینا نیستن همه اینجوری شدن از مغازه داری که جنسش قائم میکنه تا گرونتر بفروشه ارایشگری که کلی هزینه ازت میگیره گند میزنه بهت تا رستورانی که نمیدونی چی به خوردت میدن از معلمی که دولتی خوب درس نمیده تا بچه برن خصوصی تا مامای که باید پول بدی تا کارش درست انجام بده

بازم خوبه پول دندون پزشکی هم داری ...خیلیا هستن الان چون مواد غذایی مثلن عصرونه نمیتونن تهیه کنن از خیر دندون پزشکی میگذرن و پولشو مواد غذایی میخرن بجای دستگاه میکرو درم وو وسایل ارایشی .  و هزینه دندون پزشکی پولشونو میدن مواد غذایی چون واجب تره