2777
2789
عنوان

خیلی ناراحتم بچم هیچی یادنمیگیره

453 بازدید | 45 پست

سه سال و نیمه هستش فقط یه توپ دارم وعموزنجیرباف بلده شمارش فقط تا ده اونم گاهی قاطی می‌کنه نقاشی هیچ حتی خط کشیدن هم بلدنیست چیکارکنم اینقدرغصم گرفته مدرسه بره چی میشه چیکارکنم راه بذارین جلوپام؟

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

وااااا

بقیه بچه ها از شکم مادر که یاد نگرفتن بهشون یاد دادن

باهاش شعر تمرین کن خودت هم بخون باهاش

بچه سه ساله نقاشی نمیکشه رنگ آمیزی میکنه

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم

مدرسه بره همه چی یاد میگیره ، مهد بفرستش تاثیر داره

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

کارتون اموزشی براش بزار 

خودت همه شکل هارو بکش، بریز تو سینی بگو شکل های مثل همو پیدادکنه

همون خط هایی که میکشه تو به یه شکل بکش با قیچی دربیار بزن تو دیوار ذوق کنه تا دوباره نقاشی کنه

خیلی بازیرها هست

فقط تورو خدا غر غر نکنی از الان سرش سر این چیزا‌‌‌. بچه از همچی زده بشه ولشکن اینقد ور نرو باهاش 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
نقاشی هیچی بلدنیست نمیدونم چه مشکلی داره که اینجوریه

سه سالشه ها

در ضمن کی گفته بچه سه ساله باید نقاشی بلد باشه 

عزیزم بریز دور این مقایسه ها رو 

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
2801