2777
2789
عنوان

کم احترامی های مادر شوهرم:////

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 59 پست
واقعا زیاده؟؟؟ اخه شهرهامون دوره

اره عزیزم زیاده نهایت سه روز بمون 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

🙄🙄

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤

خب ده روز زیاده عزیزم تو این سه ماه چن بار رفتی که ۷ ۸ بار بی احترامی دیدی؟

خب خیلی میری میمونی اونم دیگه مث مهمون با تو رفتار نمیکنه

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇
۸ساعت اینا

در طول نامزدی ۷ یا ۸ بار رفتی خونش یعنی هر ماه ۱۰ روز رفتی موندی

عزیزم خیلیه

احترام هرکس دست خودشه

تعداد رفتن‌ها و موندن هات رو کم کن

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

براچی نمیگی چی گفته پس؟! 

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤