2733
عنوان

شوهرم بخاطر بی ارادگیم بابت لاغر شدن کلی حرف بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3395 بازدید | 130 پست
نه نرماله. مشکلم ضعفمه کافیه یه ذره دیرتر غذا بخورم انقد حالم بد میشه بعد دیگه هرچی بخورم سیر نمیشم

فقط مفزیجات بخور

بعدم تا میتونی کباب بخور تو وعده  های غذایی اونوقت ببین چطور لاغر و خوشگل میشی بهت قول  میدم

منم دوست دارم قدم بلندتربشه وتپل بشم دردم یکی دوتا نیست بدبختی کاش واسه قدم راهی بود

باور کن قد کوتاه بهتره از قده منه

لااقل اینجوری انقدر توی چشم نیست آدم 

دیشب مهمون داشتیم میگه به کی رفته قدت میگم مامانم میگه نه آخه مامانت هم متعادلن منم یک لبخند تلخی زدم گفتم یعنی من نامتعادلم گفت نه آخه توی خانوما قدت خیلی بلنده من انتظار دارم دخترم قدش مثل تو بشه 😕 حالا نمیدونم این جمله آخری و برا دلم زد دید حرف بدی زده یا چی 

ولی خوب خودش قدش خیلی خیلی کوتاه هستش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این خیلی خوبه این تاپیکی ک هستم مثلا نمیتونم هیچ کامل کالری های روزانمو پر کنم اضافه میمونه

عزمزمه کمتر از حد معمول خوردنم خوب نیستا وزنت استپ میکنه و اصلا کم نمیکنی 

و بعد قند خونت خیلی پایین میاد باید اندازه ی کالری روزانه استفاده کنی 

بعد یکماه ک وزن کردی دوباره کالری شماری کنی ببینی بدنت چقدر کالری نیازشه کم کنی 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
عزمزمه کمتر از حد معمول خوردنم خوب نیستا وزنت استپ میکنه و اصلا کم نمیکنی  و بعد قند خونت خیلی ...

کم‌نمیخورم مثلا صبحونه ناهار شامم رو میحورم ولی مثلا فقط نون رو کم کردم نون ک میخورم ۷۰ گرم میخورم ۳۰ گرم 

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 
کم‌نمیخورم مثلا صبحونه ناهار شامم رو میحورم ولی مثلا فقط نون رو کم کردم نون ک میخورم ۷۰ گرم میخورم ۳ ...

فقط مثلا اگ کالری روزانه ۱۲۰۰ تاست سعی کن همون ۱۲۰۰ تا رو پر کنی 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

عزیزم من هم هم وزن و هم قد شما هستم...واقعا رژیم گرفتن سخته ...هر چند خودمم از این وضعیت ناراضی هستم...منم یه مدت خیلی ضعف میکردم و سیر نمیشدم متوجه شدم قند دارم حتما ازمایش های مختلف بده ...توکل بر خدا کن...انشاا...لاغر میشیم...میدونم ب حمایت نیاز داریم تا تحقیر...

باور کن قد کوتاه بهتره از قده منه لااقل اینجوری انقدر توی چشم نیست آدم  دیشب مهمون داشتیم میگ ...

چنده قدت؟ من قدمو دوست دارم ولی گاهی فکر میکنم اگه کوتاه‌تر بودم راحت تر بودم. انتخاب لباس برام راحت تر بود و کلا اوکی تر بودم

شاید تیرویید پرکار داری که چاق نمیشی

ن ندارم اخه ۴ماه پیش زایمان کردم تمام ازمایشام رو گرفتم خوب بوده ولی کو ی ذره چاقی

البته شوهرم میگه خیلی خوبه تو بغلیه اینجوری ولی ی کم چاق بد نیس

🖤تسلیت به هموطنانم🖤میگن خدا جای حق نشسته! خدایا میشه لطفا بلندشی تاحق بشینه سرجاش؟
باور کن قد کوتاه بهتره از قده منه لااقل اینجوری انقدر توی چشم نیست آدم  دیشب مهمون داشتیم میگ ...

آخه من هم قدم حس میکنم کوتاست هم چون خیلی لاغرم حس میکنم فکرمیکنن بچه سنم خودم ازلاغریم خوشم نمیادهرکاری میکنم مخصوصاپاهام پرنمیشه تولباس بدنشون میده

یکی میخواد لاغر شه یکی میخواد چاق شه منم میخوام شکم و پهلوهام و رونم اب شه😯

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج

بیین من عین خودتم ولی راه حلش رو پیدا کردم

راه حل ما که پرخوری عصبی هست ارامشه و رژیم بدتر عصبی میکنه ادم رو

راهش:باید در هر شرایطی ارام باشی و ذهنتو گول بزن و بگو من رژیم نیستم رژیم نیستم رژیم نیستم 

چند تا قانون بزار سعی کن با پیاده روی حالت خوب بشه مغزت میفهمه که تو با چی حالت خوبه و تورو به سمت اون میفرسته

قانون اول:تو ازادی همه چی بخوری همه چی ولی تو سه وعده و ریزه خواری نکنی 

دوم؛خیلی خیلی خیلی ارام و کامل بجو غذا رو 

وقتی سیر شدی با خودت تکرار کن خیلی سیر شدم واز سر سفره بلند شو

ورزش رو برای سلامتی بدنت انجام بده نه برای لاغری

این کلماتی که میگم خیلی مهمه باخودت تکرار کنی حتما

برو باشگاه مربی بگیر و اصلا به لاغری فکر نکن به سلامتی بدنت فکر کن منبع از کتاب (از رژیم لاغری کاری برنمی آید)

منم چاقم ۹۰بودم خدارو شکر شدم ۸۴هنوز باشگاه نرفتم

درضمن عجله نداشته باش برای لاغری بگو سال دیگه ۱۰کیلو از الام لاغر تر باشم عالیه موفق باشی

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
2706