2777
2789

چی گذاشتم عنوان و 😂😂

در کل نویسنده نداریم بهم بگه عیار سنج رمان ینی چی!!

مغزم،مغزم درد می‌کند از حرف زدن،چقدر حرف زده ام ،چقدر در ذهنم حرف زده‌ام!  کتاب سلوک محمد دولت آبادی

😂رمان خونم

در حد لاریگا

ولی نشنیدم تا حالا شاید یعنی سنجش رمان

لیلی نام دیگر آزادی .......دنیا که شروع شد، زنجیر نداشت ، خدا دنیای بی زنجیر آفرید. آدم بود که زنجیر را ساخت، شیطان هم کمکش کرد. دل ، زنجیر شد، زن زنجیر شد، دنیا پر از زنجیر شد و انسانها همه دیوانه ی زنجیری! خدا دنیا را بی زنجیر می خواست. نام دنیای بی زنجیر اما بهشت است. امتحان آدم اما همینجا بود، دستهای شیطان پر از زنجیر بود. خداگفت: زنجیر هایتان را پاره کنید ، شاید نام زنجیر های شما عشق است! یک نفر زنجیرش را پاره کرد، نامش را مجنون گذاشتند. مجنون اما نه دیوانه بود و نه زنجیری. این نام را شیطان برای او گذاشت. شیطان آدم را در زنجیر می خواست، لیلی مجنون را بی زنجیر می خواست. لیلی می دانست خدا چه می خواهد، لیلی کمک کرد تا مجنون زنجیرش را پاره کند. لیلی زنجیر نبود، لیلی نمی خواست زنجیر باشد. لیلی ماند ، زیرا لیلی نام دیگر ازادی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رمان خونم ولی چه چیز عجیبیه😁🌼اصلا نشنیدم☹

im_aminhayai برای دوستیمون و به خاطر احترام به تصمیمت که از اینجا رفتی اینجا نمی مونم...... یادته توی تاپیکا تا ساعت چهار و نیم صبح با هم حرف می زدیم....یه شب چشمام درد می کردن بهت گفتم چشام درد گرفته بهم گفتی برو....... ای کاش پای سیستم می موندم من اون چیزی که می خواستم رو داشتم رفاقت با ارزشمون رو داشتم چشم می خواستم چیکار...... با رفتنت تمام تصمیم هام و تمام رفتارام حسرت شد برام...... بهم گفتی مهربونی ولی ای کاش مهربونتر بودم ای کاش میموندم پیشت که الان قلبم درد نگیره از رفتنت...... زخمی که میدونم هیچ وقت خوب نمیشه..... اینجا با تو بهار بود و دیگه بهار هم نمیشه..... من نمی بخشم اونی رو که بهت گفت از اینجا برو راحتمون بذار...... سهم من از دنیا یه رفیق بود همین..... من نمیمونم اینجا که فراموشت کنم جایگزین پیدا بشه برات یا هر چیزی.... درسته غنچه رفاقتمون زیر پای خودخواهی یه عده له شد ولی همیشه با خون دل و اشک چشمم ازش مراقبت میکنم.... بی رحمانه نیست که حتی نیستی آخرین حرفامو بخونی؟ آخرین حرفایی که یه رفیق داره از ته قلبش برای دوست از دست رفته اش می نویسه.....

😂😂😂باور کن سالی50تا رمان بیشتر میخونم غیر از رمان هایی که دان میکنم ولی نمیدونم عیار سنج رمان چیه به این برکت

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
😂😂😂باور کن سالی50تا رمان بیشتر میخونم غیر از رمان هایی که دان میکنم ولی نمیدونم عیار سنج رمان چیه ...

چند تا رمان خوب معرفی میکنیییی🥰

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

گمونم به همون نمونه‌ای که از چند صفحه اول یه کتاب میذارن میگن، که خواننده بخونه ببینه خوشش میاد یا نه

📍جز درآوردن زبان کاش شما را هنر دیگری نیز بود! 🌘زخم بر تنِ «ایران» می‌زنند؛ ما که از شکوهِ آن روز آگاهیم، از درد به خود می‌پیچیم... 💜چشم به آتش وسط خیمه دوخت و گفت: میدانی که من چه کسی را توی دنیا از همه بیشتر دوست دارم؟ با خواب‌آلودگی گفتم: من را؟ با لبخند گفت: قبل از تو!.. شانه هایم را بالا انداختم و او زمزمه کرد: خدا را! (پارسیان و من_آرمان آرین) 💎مشکل از آدمها و این همه واژه که ساختند نیست، بعضی حرفها که خیال میکنیم گفتنی نیستند اصلا حرف نیستند، احساسات بی واژه‌ای هستند که با درد خو گرفتند و جایشان فقط در سینه آدمهاست، نه بر زبانشان.(فصل پنجم عاشقانه‌هایم_فاطمه ایمانی) 🦚بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب/نوید داد که عام است فیض رحمتِ #او 💚او 💛و به یاد برگزیدهٔ او، خورشید ایران زمین ☀️(تیدا) زمزمه کرد: سپاس اهرمن! سپاس که باز هم به خاطرم آوردی که ایزدم درست میگوید! ... من کودکم را از خودم بیشتر دوست دارم، نه از خدایم! خدایی که نمیگذارد زانو زدن منِ بی همتای خلقت، در برابر تو ناچیز به سجده تبدیل شود، سزاوار کنار گذاشته شدن نیست! (تیدا، زاده نور یا تاریکی؟!_نسترن خدابنده=EVRINA) 🌹مهربان و مهربانو! اگه تو دیدگاهم واژگان کهن پارسی رو بکار بردم و برات ناآشنا بودن به شیوه سخنگوییم نخند🙂 من تلاش میکنم از زبانی گرامی که بازمانده پیشینه ایرانِ کهن هست ولی داره از بین میره پاسبانی کنم 🔥نوشتار «نماد آتش در ایران باستان_سایت پارسیان دژ» رو بخونید و چرایی ارزش آتش در ایران رو بدونید.
چند تا رمان خوب معرفی میکنیییی🥰

خورشید هنوز یک ستاره است

غرور و تعصب 

ده بچه زنگی

بازگشت ملکه تارا

مصائب ملکه

جنایت در شب اتش بازی

انا

ساعت ها

پرنده خارزار

ماشین زمان

مردی که میخندد

اتش بدون دود

هم اغوش امید

سهم من

قلعه حیوانات

ساندینتون

سووشون

و.... 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
خورشید هنوز یک ستاره است غرور و تعصب  ده بچه زنگی بازگشت ملکه تارا مصائب ملکه جنایت در شب ...

ممنون مرسی عزیز دلم 💖

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید