2777
2789

خدایا واقعا خستم 

پای چپش بچم اینقدر میلنگه که همه نگاهمون میکنن نمیتونه مثل بچه های دیگه بدو بدو کنه 

خدایا من چه گناهی کرده بودم که اینجور مجازاتم کردی 😭

داغونم از روی همه خجالت زده ام‌حتی همسرم 

وای جواب بچمو چی بدم بزرگتر شد 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

فیزیوتراپی میره؟

گل مهری اینجوری نگو یادت نیست بچه تو خدا با معجزه برگردوند؟هیچوقت یادم نمیره اون روزا

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

عزیز دلم تو یه مادر قوی و فداکاری

این همه برای بچت تلاش کردی به راهت ادامه بده ناامید نشو درمان و قطع نکن حتما درست میشه خدا بزرگهبه خودت و دخترت افتخار کن

باید به خدا پیله کرد.تنها بااو می‌توان پروانه شد🦋
ایندشو نابود کردم  خدایا  امروز دنبال بچه ها بدو بدو میکرد  وای داغونم

چرا مگه کاری کردی ک اینطورشده

من تو بدترین شرایط زندگیم تنها بودم منت بودنت نزار سرم. ❤️پسرم تمام زندگیمه ❤️🩶فکرشم نمیکردم بهم خیانت بشه چقدر از درون شکسته ام تو یکسال فهمیدم مادرم مادر واقعیم نبوده خواهری نداشتم برادری نداشتم خدایا دیگ بلایی مونده نازل کنی آخرین ضربه هم ک همسرم زد چقد ازش بیزارم ..خدایاکمکم کن من هنوز امیدوارم 💔🖤مادرم ازوقتی فهمیدمیدونم ک دخترش نیستم دیگ نخواست منو ببینه نمیدونم اونهمه عشق وعلاقه بینمون چیشد ولی بشدت بهش احتیاج دارم محتاج اغوششم 
2805
ایندشو نابود کردم  خدایا  امروز دنبال بچه ها بدو بدو میکرد  وای داغونم

تو نابود کردی؟

تو که از جون و دل مایه گذاشتی و ۱۰۰ برابر مادرای دیگه زحمت یاسیو کشیدی؟

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2801