2733
عنوان

درسته میگن توقعت رو کم کن

260 بازدید | 31 پست

من خیلی وقتا تقریبا ۸۰ درصد موارد روی پای خودم بودم از وقتی ۱۸ سالم شد  خیلی مشکلا و سختیا رو حتی به رو خودم نیاوردم  اونموقع ها برام مهم نبود و حسادت نمیکردم چون سنم کمتر بود  هر چی بزرگتر میشم میگم چقد خاک بر سر بودم که انقد قانع بیخود بودم   الان واسه کارای نکردشون غصه میخورم یه دوستی بهم گفت توقعت رو از همه آدما حتی پدر مادرت کم کن ولی مگه میشه اخه  پس چرا برا خواهر برادرام  خیلی کارا میکنن خیلی سخته برام     صرفا جهت درد و دل دعوا ندارم🌹😘😭

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

این نظر شخصی منه..

به نظرم توقعت رو نسبت به ادمای اطرافت بیار پایین.. اما نسبت به خودت ببر بالا..بلد پرواز باش 

مهربون باش...شاید فردایی نباشه... nothing is impossible the word itself says that i'm possible     آرزو هایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این نظر شخصی منه.. به نظرم توقعت رو نسبت به ادمای اطرافت بیار پایین.. اما نسبت به خودت ببر بالا..بل ...

✅قبول دارم ولی چجوری بپذیرم یعنی فکر میکنم به کاراشون اشکم  در میاد حتی اگه توقع هم نداشته باشم نمیتونم ببخشم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

من به شخصه تجربه کردم 

اگ اون بچه خانواده باشی که باهاشون بسازی و نگرانشون باشی و نتونی فقط به خودت فکر کنی 

دقیقا همونیَم میشی که کمتر از همه بهش توجه میشه چه از لحاظ مالی چه عاطفی و...

بیا خوب باشیم:)                                                              
درکت میکنم خیلی بده آدم از درون میشکنه ولی هرچقدر بهش فکر کنی بدتر میشه

واقعا  فکر میکنم زورم میاد پس چرا منی که به کم قانع بودم رو نمیبینن برادر ۶ متر زبون دارمو میبینن 

ندمن توقعم از همه چی خیلی زیاده . مخصوصن پول خ دوس دارم 

منم دوس دارم ولی خودم بد عادتشون کردم کار کردم و همه چیمو خودم خریدم  ولی الان برا نیازمم نمیخوان خرج کنن با اینکه پول دارن  خاک تو سرم که عقل نداشتم فکر کیا رو کردم

✅قبول دارم ولی چجوری بپذیرم یعنی فکر میکنم به کاراشون اشکم  در میاد حتی اگه توقع هم نداشته باشم ...

میدونم منطقی حرفت..هر چی بیشتر یکی رو دوست داشته باشی توقعت از اون شخص میره بالا ناخواسته اس..دوست داری بهشون تکیه کنی

گر چه روی پای خودت ایستادن سخته اما می ارزه اولش سخته..طاقتت طاق میشه اما بعدش یه حس ازادی خوبی  رو بدست میاری

مهربون باش...شاید فردایی نباشه... nothing is impossible the word itself says that i'm possible     آرزو هایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند      
اخی عزیزم . من واسه خیلی وقتا که توقعمو پایین اوردم اعصابم خورد میشه ولی خب کار از کار گذشتع

آره  ولی از بس ناراحت بودم بهم گفت بی اعتنا باش و توقع کم کن انگار اونا مسئولیتی نداشته باشن ولی خدا وکیلی خیلی سخته پس بچه دار شدن چی آخه  ممنونم 

2706