2733

سلام به مامان های جدید و مامان های آینده امیدوارم خوب باشید

فکر کنم نفر بعدی برای زایمان من باشم باتوجه به تاپیک تقریبا همه زایمان کردن

این هفته ها اصلا واسم نمی‌گذره و گرما کلافم کرده احساس میکنم نفسمم خیلی سخت میاد

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلم بچه میخواد.تحمل این همه دکتررفتنو ندارم.مرکزناباروری رو میبینم غصه عالم میادتودلمماباید ای وی اف ...

عزیزم اینطوری فک نکن زندگی برات سخت میشه دیگ قسمت ماهم این بوده من میگم با ای وی اف مثبت بشم عب نداره سختیاشوبجون میخرم خداروشکر ک برای مامان شدن این راه ها هم هست امیدداریم  ی لحظه فک کن اگ این راه نبودچیکارمیخاستی بکنی اون موقع ازخدامیخواستی ک هر راه سختیم ک شده سر راهت بزاره. ب چیزای خوب فک کن عزیزم 

بچه ها شما هم بعد زایمان اضافه وزن دارید؟یا فقط من اینطوریم؟

معمولاً اضافه وزن بارداری همه تجربه میکنن،ولی کسایی که برنج و نان و روغن در حین بارداری زیاد نخوردن بعد از چند ماه بدنشون جمع میشه مخصوصا اگه بچه از شیر خودشون تغذیه کنه

سلام عزیزم خوبی چخبر باز نرفتی ای وی اف

سلام عزیزم خوبی؟

خداروشکر خوبم 

نه نرفتم 

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
نی نی گولو جان خیلی برات دعا کردم . امیرعلی

🙏🙏🙏🙏

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
دلم بچه میخواد.تحمل این همه دکتررفتنو ندارم.مرکزناباروری رو میبینم غصه عالم میادتودلمماباید ای وی اف ...

سلام

خب عزیزم شانس ماها و سرنوشتمون اینجوریه هیچ وقت خسته و ناامیدنشو

من تو این راه خیلی معجزه ها دیدم از خانمایی ک بعد ۸ بار انتقال نهمی مثبت شد خانمی ک با یه جنین دفعه اول مثبت شد خانمی ک با ۲۰ تا جنین نتیجه نگرفت طبیعی باردارشد خانمی ک بی بی زد منفی بود ولی رفت ازمایش مثبت بود یا برعکس یا خانمی ک سنش زیاد و بعد ۱۱ سال جنین فریزشو براش انتقال دادن مثبت شد 

هیچ وقت ن ناامید شو ن خسته خود من دفعه اول منفی دومی تو پنج ماهگی دوقلوهامو ازدست دادم دفعه سوم ۹ ماه استراحت مطلق تا نتیجه دیدم و الان بغلمه 

دلتو قوی کن 💚

و خدا کافیست❣️
2706