2733
عنوان

خوشبحال اونایی که

421 بازدید | 47 پست

خوشبحال اونایی که تو دبیرستان نامزدی میکردن و الان خوشبختن با دوتا بچه اون زمان غرور خودشونو داشتن و چنتا بچه ها دورشون بودن الانم بچه دارن و خونه زندگی اما من هیچی ندارم ازدواجم قسمتم نمیشه😭😭😭الانم باید سرکوفتای اونارو بشنوم که چرا شوهر پیدا نمیکنی و موندی و این حرفا خدا لعنت کنه خانواده ای که خوشبختی رو از ادم میگیره نه این دنیا نه اخرت و قیامتی اگه هست نمیبخشمشون به حق همین ماه😭😭😭

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
چند سالته؟

۲۴

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۴

اون کسی که به شما طعنه میزنه واقعا نمیدونم چه جمله ای شایسته اشه

اما اخه خودتم ؟؟؟؟؟؟

تو این سن ؟؟؟؟

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
سنی نداری که

ولی دلخوشی هم ندارم    دوست داشتم تو سن پایین ازدواج کنم که پدرم مخالف همه بود متنفرم ازش

۲۴

من یسال ازت کوچکترم

ی خاستگار دارم ک هیچ جوری به دلم‌نیس

خانوادم‌میگن دیگه سنت داره بالامیره قبول کن کسی نمیگیرتت😓😭 وقتی میگم جوابم‌منفیه انگار دارم فحششون‌میدم

الان مامانم گفت همه رفتن جز تو

الکی گفتم پسره بددله بهم گفت نباید تنهابیرون بری...نباید اینستا داشته باشی...مانتوبلندباید بپوشی  تا دیگه دلسرد بشه

ولی بازم حرف خودشومیزنه

میخواد به هرقیمتی برم که فقط بگه دخترم شوهرکرد...دهن مردمو ببنده

.....
ولی دلخوشی هم ندارم    دوست داشتم تو سن پایین ازدواج کنم که پدرم مخالف همه بود متنفرم ازش

تو بااین طرز تفکرت هنوزم به سن ازدواج نرسیدی بابات خوب کاری کرد بعد که عقلت اومد سرجاش میفهمی😂👍

اونا فرقشون باتو اینکه چند سال زودتر بدبخت شدن😂 فکرنکن اونا زندگیشون گل و بلبله تو خوشبخت عالمیو خب ...

نیست چون میدونم هم دانشگاه رفتن هم بچه دارن هم مسافرتن هم شوهراشون خونه خریدن بنامشون ماشین خریدن زیر پاشون کلی طلا و لباس به روز  اخه مگه این بدبختی یه  اگه بدبختیه کاش من اینطوری بدبخت بشم

2706